Nákupy na internetu

Nakupovat oblečení ve velkém se dá i přes internet

ecommerce-2140603_1280
Posted: 17.4.2018 (7:31)   /   by   /   comments (0)

Nikoho, kdo se trochu vyzná v internetovém světě, snad ani nepřekvapí, co všechno se dá dnes objednat v e-shopech. Z pohodlí domova si zakoupíte oblečení, zahradní sekačku, pračku, kytici pro mámu k narozeninám nebo třeba i rohlíky. Věděli jste ale, že z e-shopů si mohou objednávat i firmy, které potřebují větší množství zboží, aby ho mohly dál přeprodávat? Také některé velkoobchody fungují na internetu.

Dokonalým příkladem za všechny je velkoobchod oblečení Xfer. Prodává skutečně široký sortiment zboží od triček přes mikiny až po tašky a pracovní oblečení. A navíc ho prodává i v obrovském množství.

Oblečení bez potisku, ale i s ním, a to také na přání

Občas bývá poměrně problém sehnat v obchodech trička nebo mikiny bez potisků či nápisů. Ne však ve velkoobchodu Xfer. Oblečení bez nápisů, jejichž český překlad vlastně ani neznáte, mají dost. Takové kousky se pak snadno zkombinují se sportovním, ale i formálnějším oděvem.

A kdyby vám potisk přece jen chyběl, nabízí Xfer rovněž možnost nechat si trička či jakýkoliv jiný textil potisknout nebo opatřit výšivkou. Díky tomu si od velkoobchodu často objednávají textilní zboží třeba firmy, jež shánějí oblečení pro své zaměstnance.

Velkoobchodní partneři dostanou i zakázkové zboží

Xfer hodně spolupracuje s odběrateli, kteří si berou větší množství zboží. Právě těm nabízí nadstandardní službu – zakázkovou výrobu s ohledem na specifické požadavky, jež nesplňují produkty katalogového typu. Domluví se materiál, typ úpletu, střih, barva, potisk, zhotoví se prototyp, a v případě odsouhlasení pak přichází na řadu výroba ve velkém.

Přímo v Brně pak lze navštívit vzorkovnu. V Brně i Praze má Xfer rovněž svůj velkosklad oblečení. Sportovní oděvy, reklamní textil i oblečení pro volný čas vyrábí již přes 20 let. A to už o kvalitě nabízeného zboží i služeb něco vypovídá.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment