Nákupy na internetu, TOP články, Zdraví, Zprávy

Zvládáte plnit novoroční předsevzetí? Nemusí to být tak složité!

sylvester-3891889_1280
Posted: 20.12.2021 (13:45)   /   by   /   comments (0)

Každý z nás zná situaci, kdy na konci roku plánuje velké změny. Dáváme si novoroční předsevzetí a doufáme, že se díky nim posune náš život někam dál. Nejvíc předsevzetí se týká změn našeho vzhledu, změny práce nebo odstranění zlozvyků. Ruku na srdce, kolikrát jste opravdu vydrželi a ke kýženému výsledku došli?

Proč je tak těžké něco změnit?

Každá změna je těžká, musíme totiž vystoupit ze své komfortní zóny a začít měnit to, co bylo doposud součástí našeho každodenního života. Ať už je to káva před obědem, cigareta po práci, nebo sklenička vína večer u televize. Věci, které nám přináší zdánlivě do života řád a radost, ale ve skutečnosti nám škodí. Nastolení zdravého životního stylu včetně hubnutí, nekouření, nebo odstranění jiných neřestí, je velice náročné. Nejdůležitější je pro nás se v této situaci psychicky zklidnit, v hlavě si srovnat důvody, proč chceme změnu provést, a pevně se držet stanovené cesty. Každé snažení musí mít totiž jasný cíl. Podle odborníků je doba potřebná k zažití určité změny zhruba 30 dnů. Po této době bychom měli být schopni tuto změnu udržet.

Jsou ale i snazší změny

Ne všechna předsevzetí od nás však vyžadují oběti. Jsou i taková, která lze splnit relativně jednoduše, budeme z nich mít velkou radost a náš život hned bude veselejší a barevnější. Například změna vizáže je zábavná a rychlá záležitost, které si vaše okolí hned všimne. Objednejte se do kadeřnického salonu a nechte si poradit s účesem. Správně zvolený střih je základ úspěchu. Další skvělou možností, jak změnit vzhled, jsou nedioptrické barevné kontaktní čočky. V poslední době se těší mezi uživateli velké oblibě. Doslova za pár vteřin díky nim změníte hloubku pohledu či barvu vašich očí. Díky široké paletě barevných odstínů i tvarů si můžete dovolit i experimentovat.

Co se týká barevných kontaktních čoček, tak ochuzeni nejsou ani ti, kteří mají vadu zraku. Na trhu jsou totiž i dioptrické kontaktní čočky barevné. Levá i pravá čočka se objednává samostatně, proto není překážkou ani rozdílný počet dioptrií na každém oku. Zkrátka a dobře, dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky vám umožní změnit si barvu očí podle nálady, doslova za pár sekund. Proměnu můžete ještě podtrhnout i novým outfitem.

Ať už se rozhodnete pro změnu životního stylu a skoncováním se zlozvyky, nebo se jen potřebujete potěšit a vylepšit svůj vzhled a sebevědomí, buďte pozitivní, vyrovnaní a vždy berte věci s nadhledem.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment