Auto Moto, TOP články

Řídíte Tatru, Zetor, Liaz nebo třeba Avii? Dávejte si pozor na náhradní díly

road-231917_1280
Posted: 27.4.2023 (18:06)   /   by   /   comments (0)

Velké dopravní prostředky mají ohromně pestrou škálu využití a představují důležitou součást ekonomiky. Díky nim totiž máme zboží v regálech, materiály na stavbách, dokážeme hasit požáry a provádět mnoho dalších činností. Jak zajistíte svému vozidlu dlouhý a spokojený život?

Originální díly

Ať už sháníte moderní LED zadní světla, palivová čerpadla, tlumiče výfuku, nebo spíše klasická zadní světla, nesnažte se zbytečně ušetřit za každou cenu. Současný trh je totiž zaplavený ohromným množstvím neznačkových produktů, jejichž životnost nestojí za nic. Úspora několika stovek korun vás ve výsledku může vyjít na desetitisícové opravy či klidně zničení celého stroje.

To samé platí samozřejmě i pro díly z autovrakovišť, které se těší velké oblibě mezi neznalými zákazníky. V dnešní době přitom není vůbec složité sehnat poctivé originální produkty za velmi příznivé ceny. O zákonné záruce a dosažení jistoty ani nemluvě.

Doručení až domů

Nemusíte ztrácet čas nekonečným vyhledáváním adres kamenných prodejen, protože lze vše zařídit s pomocí specializovaných e-shopů. Ty vám nabídnou náhradní díly na Zetor, stejně jako zadní světla pro Liaz, těsnění pro Karosu a všechny další součásti, které budete potřebovat k úspěšné opravě velkých dopravních prostředků.

Jedním z nejpopulárnějších online obchodů je třeba společnost pod názvem BVM. Ta se chlubí inventářem tisíců a tisíců originálních položek. Zároveň vám poskytne odborné poradenství po telefonu (od pondělí do pátku mezi osmou až čtvrtou hodinou) a v případě zájmu vám zajistí i repas. Doručení objednávky probíhá přes PPL, Zásilkovnu, DHL, či formou osobního vyzvednutí na prodejně ve Slušovicích. Třešničkou na dortu jsou bezkonkurenční ceny a velmi rychlá expedice.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment