Auto Moto

5 tipů, jak poznat dobrou půjčovnu dodávek

Van2Go-foto-1531919904
Posted: 29.10.2021 (14:16)   /   by   /   comments (0)

Zatímco osobní automobil má mnoho majitelů řidičského oprávnění skupiny B, užitkové vozy už nejsou tak běžnou záležitostí. Jenže co dělat, když akutně potřebujete dodávku třeba na stěhování, převoz objemných nákladů, dovolenou apod.? Nákup nejspíše nepřichází v úvahu, takže zbývá varianta pronájmu. V tuzemsku je dnes celá řada půjčoven dodávek. Jak ale poznat tu, s níž budete moci být spokojeni?

1. Provozní doba

Základním předpokladem je doba, po kterou půjčovna auta pronajímá. Jako příklad dobrých služeb lze uvést společnost Van2Go, pro niž je hlavní lokalitou pro pronájem dodávek Praha, potažmo funguje také jako půjčovna dodávek Ostrava. Tato firma má totiž otevřeno 24 hodin, a to 7 dní v týdnu, takže si vůz můžete pronajmout kdykoliv. Dodávku vám navíc přistaví na místo, které si sami v daném městě určíte, což platí i pro následné zpětné odevzdání auta.

2. Sjednání bez zbytečné administrativy

Častou komplikací je náročná administrativa, kdy musíte vyplňovat spoustu lejster, mnohdy navíc osobně na pobočce. Zmíněná firma však umožňuje vyplnit pouze online formulář, není tedy nutná osobní účast.

3. Transparentní cena

Pokud se vám líbí pro pronájem dodávek Praha, případně Ostrava, je vždy důležité zvolit si firmu, jež vám už před stvrzením pronájmu vypočte celkovou částku. Van2Go v tomto ohledu garantuje, že po vás nebude chtít žádné poplatky navíc, ba dokonce skryté platby, což je nešvarem mnoha konkurenčních služeb.

4. Pronájem bez kauce

Zmíněná společnost, pro niž je hlavní oblastí pro pronájem dodávek Praha a Ostrava, nepožaduje hotovostní kauci. Díky tomu jsou dodávky dostupnější i pro méně movité lidi.

5. Atraktivní cena

Van2Go poskytuje pronájem dodávek v Ostravě a Praze už od pouhých 890 Kč za den, což je u užitkových vozů rozhodně zajímavá cena. Auto si přitom můžete vypůjčit třeba klidně jen na hodinu, ale také na týden, měsíc, zkrátka na jak dlouhou dobu potřebujete.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment