Auto Moto, TOP články

Právě nyní je ideální čas pro pořízení skútru!

blogclanky.cz_kentoya_cz_nahledovy
Posted: 25.4.2016 (16:31)   /   by   /   comments (0)

Obliba skútrů v posledních letech vzrostla několikanásobně. Na rozdíl od předchozích let je poptávka mnohem vyšší zejména u kvalitních značkových druhů, které mají množství výhod. Kromě nižší spotřeby je to i kvalita a spolehlivost a jistota kvalitního servisu. Jaro je v plném proudu a k nákupu skútrů je v současnosti ideální čas. Proč právě nyní?

Maximální úspory za pohonné hmoty

Na skútrech se dá jezdit od jara až do podzimu. V případě mírných zim, jako v posledních letech, mohou být využívány i v některých dnech zimních měsíců. Oproti silnějším a větším motocyklům i oproti automobilům mají až několikrát nižší spotřebu. Každý den, kdy do práce budete jezdit na skútru místo autem můžete ušetřit i přes 100 Kč. Záleží na konkrétních vzdálenostech. Pokud budete jezdit pravidelně, mohou se měsíční úspory vyšplhat až do výše několika tisíc. Čím dříve skútr 125 ccm nebo 50 ccm pořídíte, tím dříve budete šetřit.

pcnoviny.cz_kentoya_cz_01

Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Kentoya nabízí splátky bez navýšení

Další důvod, proč skútr koupit právě nyní, nabízí společnost Kentoya. Ta patří mezi celosvětově nejuznávanější výrobce skútrů a za 21 let na trhu si vydobyla velmi stabilní pozici. Kentoya v současné době nabízí svým zákazníkům možnost výhodného nákupu na splátky bez navýšení. Pravidelnou měsíční splátku můžete navíc zaplatit z ušetřených peněz za pohonné hmoty, takže váš rodinný rozpočet se nijak nezatíží. Akce platí nejen pro nabízené skútry, ale také pro elektrokola Kentoya.

pcnoviny.cz_kentoya_cz_02

Skútr Kentoya MOTO MAXIMUS 125

16 variant skútrů v různých kategoriích

Skútry Kentoya jsou uznávané nejen za konstrukční kvalitu, ale také za design. Nabídka v současnosti činí 16 konkrétních modelů, každý je originální. Skútry jsou rozděleny do příslušných kategorií – Maxi, Městské, Retro, Sportovní, Off-road a mopedy. Každý si tak může vybrat skútr, který bude nejvíce vyhovovat jeho potřebám. Jaké modely skútrů brázdí české silnice, se můžete podívat na každoročním srazu skútrů. Více o této akci čtěte ZDE.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment