Auto Moto

Najděte si vhodný užitkový vůz pro vás

990X990__mini-dsc08775
Posted: 29.4.2018 (7:21)   /   by   /   comments (0)

Potřebujete do své firmy užitkový vůz ? Teď už jen vybrat ten nejvhodnější pro vaše účely. Promítněte do své volby typ, značku a rozmyslete se, zda dáte přednost novému autu, či „ojetině“. Jde o velkou investici, tak ať jste se svým výběrem maximálně spokojeni.

Typy užitkových vozů

Typů užitkových vozů je velké množství, takže snadno najdete takový, který se bude hodit pro vaše potřeby, ať už se chystáte přepravovat cokoliv. Mimo jiné zvažte i velikost. Někomu stačí auto s nákladovým prostorem (pick-up), jiní potřebují dodávku, či náklaďák. Podle charakteru převážených věcí se rozmyslete, jestli pro vás bude lepší valník (hodí se pro těžší a větší náklad), nebo krytý vůz (vhodnější pro předměty snadno podléhající vlivům počasí).
Existují i dodávky typu chlaďák a mrazák, minibus (pro přepravu až devíti lidí), skříň (velký prostor pro náklad) a mohou mít také další nástavby a přívěsy.

Jakou značku?

Je obrovské množství značek zaměřujících se na výrobu užitkových vozů. Jednou z nejoblíbenějších je Ford. Dále si ještě uveďme jiné značky. Alfa Romeo, Audi, Avia, BMW a mnozí další známí výrobci se mimo jiné také soustředí na produkci tohoto typu aut. Hledáte-li lehký užitkový automobil, zvažte Iveco Daily vyráběné italskou automobilkou Iveco. Model se objevuje na trhu už od roku 1978. Pátá generace spatřila světlo světa v roce 2014.

Ojeté, či nové auto

V neposlední řadě zvažte i to, zda upřednostníte nové, či ojeté vozidlo. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, obraťte se na společnost Vans Centre. Oceníte obrovský výběr, ale i velkou kvalitu prodávaných aut.
Firma je na trhu už 12 let a s prodejem užitkových vozů má velké zkušenosti. Spolupracuje s největšími autobazary v Evropě. Auta pocházejí především od stálých dodavatelů, předčasně ukončených leasingových smluv, mezinárodních aukcí a ukončených operativních leasingů.
Najděte si užitkový vůz optimální právě pro vaše účely.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment