Auto Moto

Myčky aut, které vám ušetří čas

Snímek obrazovky 2021-07-27 v 14.44.37
Posted: 27.7.2021 (13:45)   /   by   /   comments (0)

Potrpíte si na lesknoucí se lak vašeho vozu a vytáčí vás nekonečný kolotoč mytí? Nemáte možnost parkovat auto v garáži a uchránit jej tak před škodlivými vlivy počasí? Chcete pro svůj vůz to nejlepší a pro sebe co nejvíc volného času? Pak právě pro vás je ideálním řešením možnost využívat služby bezkontaktních mycích boxů.

Rostoucí obliba samoobslužných mycích boxů

Bezkontaktní myčka je dnes už poměrně obvyklým jevem. Zatímco dříve byly součástí benzinových stanic kartáčové myčky, dnes velmi často narážíme na cestách na samoobslužné mycí boxy, které jsou stavěny bez ohledu na vzdálenost k benzinové pumpě. Už to totiž není o tom, že si při natankování také zároveň umyju vůz. Samoobslužné mycí boxy fungují na principu – potřebuji rychle očistit auto. Často se s nimi proto setkáváme například u nákupních center. Je to totiž ideální příležitost, jak zvládnou více věcí najednou. Jestliže nakupujete sami, pak se v centru zdržíte delší dobu, ale pokud vyrážíte za nákupy celá rodina, pak se dá velmi snadno ušetřit čas. Zatímco jeden nakupuje, druhý může mýt vůz. Stejně tak oceníte samoobslužné mycí boxy na cestách v případě, že vás překvapí nenadálá přeháňka a vy jedete na důležitou schůzku, na kterou se nehodí přijet se zabláceným autem. Stačí, abyste zastavili na nejbližší samoobslužné myčce aut, opláchli vůz od nejhorších nečistot, použili základní mycí program a za pár minut můžete pokračovat v cestě s autem, za jehož vzhled se nemusíte stydět.

Proč jsou bezkontaktní myčky vyhledávané?

Tím největším benefitem bezkontaktních myček je kromě časové úspory také finanční nenáročnost. Zatímco v běžných kartáčových myčkách se cena jedné návštěvy pohybuje v řádu stokorun, v samoobslužných mycích boxech se vlezete do pár desítek korun a navíc máte naprostou jistotu, že vám nic nepoškrábe lak. Pokud vás zajímá, na jakém principu bezkontaktní myčky fungují a jaké technologie jsou při jejich výrobě používány, podívejte se na stránky bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/, kde najdete všechny potřebné informace.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment