Auto Moto, Novinky, TOP články, Zprávy

Jak si obstarat jeřáb na stavbu a zajistit jeho servis?

Valla-250E-Tandemhub
Posted: 22.6.2021 (10:29)   /   by   /   comments (0)

V okamžiku, kdy se chystáte se svojí firmou stavět rodinný dům, případně třeba menší bytovku, potažmo jinou obdobnou stavbu, je určitě dobré myslet na to, že se neobejdete bez patřičně výkonné moderní manipulační techniky. Důležitým pomocníkem jsou především jeřáby, které existují v mnoha variantách. Jakým způsobem se dají zajistit a na co si dát pozor?

Prodejce a pronajímatel manipulační techniky

Jeřáby, ať už se jedná o klasické modely či praktické minijeřáby, jsou dosti drahé, takže si je zdaleka ne každá firma může dovolit mít v osobním vlastnictví. Na řadu tak přichází otázka pronájmu. Není mnoho společností, jež pronájem manipulační techniky nabízí. Ke světlým výjimkám patří třeba Uplifter, což je firma, jež se zabývá prodejem, pronájmem, servisem a revizemi jeřábů. Jde o výhradního dovozce špičkových minijeřábů japonské značky MAEDA, které se vyznačují velkou flexibilitou a malými rozměry, díky čemuž jsou v nejmenších variantách schopné projet třeba i klasickými dveřmi.

Pronájem jeřábů a další manipulační techniky je z finančního hlediska rozhodně dostupnou záležitostí. Pokud s ním budete počítat v rámci cenové kalkulace stavby, může se tento způsob obstarání si jeřábové techniky jednoznačně vyplatit.

Revize a servis v odborném rozsahu

Důležitým prvkem je revize jeřábů. K tomu, aby mohly na stavbách plně fungovat, je zapotřebí vždy splnit přísné normy, jež vyplývají ze zákonů a dalších právních předpisů. Revize jeřábu zamezuje případným technickým problémům a minimalizuje riziko úrazů na pracovišti. Kromě revize je podstatný rovněž pravidelný servis. Ten si lze domluvit také v rámci pronájmu u zmíněné společnosti, jež nabízí v této oblasti komplexní služby, o čemž se můžete dozvědět detailní informace prostřednictvím jejích webových stránek.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment