Auto Moto, TOP články

Na co si dát pozor při koupi ojeté dodávky

gruber
Posted: 14.5.2017 (11:22)   /   by   /   comments (0)

Koupě ojeté dodávky může být pro mnohé z nás situace, kdy si nevíme rady. Nejistota, jestli není dodávka kradená, bouraná nebo těsně před rozpadem může pocítit každý z nás. Seriózní autobazar Vám zaručí, že jsou tyto obavy nejsou na místě. Na co si tedy dát pozor a podle čeho ojetou dodávku vybírat?

Určete si priority

Pokud je pro vás dodávka novým segmentem, tak neváhejte a poraďte se s kvalifikovaným automechanikem. Společně určíte, co všechno by dodávka měla splňovat a na co vše jí budete využívat. Díky této krátké analýze tak zjistíte základní parametry, které musí dodávka splňovat.

Online nabídka výhodou

Online nabídky vozů, kde najdete fotografie a kompletní technickou specifikaci dodávky, je ideální pro prvotní výběr. Nejprve si vytipujete několik dodávek. V teple domova přes online nabídku a poté vyrazíte na prohlídku přímo do autobazaru. Tam si poté s kvalifikovaným personálem promluvíte o všech variantách, které Vás zajímají. Poté se může výběr začít zužovat.

Projížďka je povinnost

Pokud najdete ideální dodávku, která splňuje všechny Vaše nároky a požadavky, trvejte na testovací projížďce. Jízda by měla být dostatečně dlouhá, v různých rychlostech a po různých tipech komunikací. Testovací jízda Vám ukáže případné nedostatky, které může dodávka mít. Spolehlivý autobazar Vám ve testovací projížďce nebude nikdy bránit.

Chtějte garantovaný původ

Pokud projde Vámi vybraná dodávka i testovací jízdu, přecházíme k samotnému prodeji. Vyžadujte, aby byl vůz 100% technicky i právně prověřen. Nemusíte tak mít poté obavy, že vozidlo bylo odcizeno nebo je blokováno magistrátem.

Možnosti platby a případná výměna

Jelikož platba za dodávku není každodenní rutina, tak se nabízí několik variant. Seriózní prodejce Vám nabídne platbu celé částky v hotovosti nebo na úvěr či leasing. Pokud po nákupu dodávky zjistíte, že ojetá dodávka nesplňuje Vaše požadavky, tak se neváhejte ozvat. Autobazar s Vámi bude řešit vzniklou situaci individuálně podle okolností.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment