Auto Moto, TOP články

Do práce i za zábavou pohodlně na elektrokole či skútru

dj_s_rot_01
Posted: 26.8.2016 (11:55)   /   by   /   comments (0)

Už vás nebaví neustále utrácet za pohonné hmoty, které spotřebuje vaše auto? Není se čemu divit, většina osobních vozů nutí jejich majitele k nemalým výdajům. Když si vezmeme, že průměrně spotřebuje auto okolo 6 litrů na 100 km, pak se dostáváme na vcelku vysoké sumy. Řešení může u kratších vzdáleností představovat klasické jízdní kolo. Ne každý má ale fyzický fond na to, aby každý den šlapal několik kilometrů. I proto není od věci vsadit na menší motocykly, skútry a elektrokola. My se na jejich charakteristiku zaměříme podrobněji a doporučíme i spolehlivého prodejce.

Skútry a mopedy se vyplatí

Jestliže máte rádi vůni spáleného benzínu v přiměřeném množství a potřebujete, aby vaše cesta trvala pouze krátkou dobu, vyplatí se vsadit na malé motocykly. Pokud zvolíte skútry a mopedy České Budějovice u firmy RAVO CB, s. r. o., budete mít jistotu, že se do práce nebo kamkoli jinam dostanete rychle, levně a cesta vás bude bavit. Spotřeba takovýchto malých motorek typu mopedu Betka a podobných se pohybuje okolo 2 litrů benzínu na 100 km. Vybrat si ale můžete samozřejmě i elektrickou variantu skútru.

Elektrokolo pro tichý a ekologický provoz

Výbornou volbou pro skutečně tichou a pohodovou jízdu je elektrokolo. Zatímco u motorek je vyžadován pravidelný servis motocyklů, u elektrokol není třeba řešit jej v tak krátkodobých intervalech. Elektromotory jsou totiž prakticky bezúdržbové a po čase pouze začne docházet kapacita baterie.

Elektrokolo či moped si můžete i zapůjčit

Jestliže se tedy zajímáte o elektrické invalidní vozíky, skútry či elektrokola, obraťte se na společnost RAVO CB, s. r. o., která všechny zmiňované stroje nejen prodává, ale také půjčuje a v neposlední řadě poskytuje komplexní servis. Ten se nachází přímo v českobudějovickém obchodě. Za velmi výhodou pořizovací cenu tak může vaše jízda začít…

Kam dál?

Comments (0)

write a comment