Nákupy na internetu, pro Ženy, TOP články

Ženy a kabelky, co na nich vidí

Luxusní kabelky Michael Kors
Posted: 25.2.2016 (8:26)   /   by   /   comments (0)

Drtivá většina žen se bez kabelky neobejde. Není to jen naše ozdoba nebo důvod k utrácení, je to praktický pomocník, kterého potřebujeme, kdykoli vytáhneme paty z domu. A je nám jedno, že to muži nikdy nepochopí.

Kouzelné bezedné nádoby

To by člověk nevěřil, kolik toho žena mimo domov potřebuje. A už vůbec by se mu nechtělo věřit, co vše jde nacpat do dámské kabelky, ať už je jakkoli velká. Chlap si do kapsy u kalhot strčí peněženku, klíče, mobil a jde. Ale jak by vypadaly ženy, kdyby chodily s takto plnými kapsami, které často vlastně ani nemají. Jak by bez kabelky pobraly všechny ty mobily, zrcátka, malovátka, peněženky, klíčenky, deštníky, sluneční brýle, kapesníčky, žvýkačky, rtěnky, ibalginy,…

… a mohli bychom pokračovat.

To je to kouzlo dámské kabelky. Nacpete tam půlku bytu i s yorkšírem. Proto jsou v současné době nejoblíbenější velké dámské levné kabelky.

S kabelkou kdykoli kamkoli

Jakou kabelku máš, takovým si člověkem

Pro některé ženy je kabelka vyjádřením jejich společenského statutu. Některé chtějí kabelkami světoznámých značek (Michael Kors, Gucci, Chanel) v ceně rodinné dovolené dát najevo, že „na to mají“. A když ne ony, tak jejich partneři. Jakým člověkem jsou ale potom ženy, které si s oblibou kupují padělky značkových kabelek? To ať posoudí každý sám.

Sbírka kabelek obyčejné shopaholičky

Jsou ale ženy, pro které jsou móda a kabelky vášeň. Každé ráno dokonale ladí své outfity před přeplněnými skříněmi a botníky. Nedělají to, aby jim někdo záviděl drahé kousky, prostě je to baví. Anebo to jsou šílené shopaholičky, které si nemohou pomoci a k padesáti šesti kabelkám si prostě musí pořídit tu padesátou sedmou, která je jen o půl odstínu jinačí, než tři předešlé nákupní úlovky.

A pro ostatní je to nezbytná nutnost k přenosu osobních věcí z bodu A do bodu B.

Ať už je to jakkoli, kabelky k ženám neodmyslitelně patří a vždy patřit budou. Ať se to mužům líbí, nebo ne.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment