Nákupy na internetu, pro Muže, pro Ženy, TOP články

Tip na designový batoh: stylový batoh do města, za který se nebudete stydět

designove batohy do mesta
Posted: 7.11.2016 (11:36)   /   by   /   comments (0)

Máte rádi změnu? Zkuste například pro tentokrát zapomenout na klasickou kabelku i tašku přes rameno a vyzkoušejte stylový batoh Natwe. Italská značka Natwee totiž vytvořila speciální batohy nejen pro mladé muže a ženy. Prostě pro všechny, co se nebojí ukázat, kým doopravdy jsou. Pestré i decentní barvy a moderní motivy, které udělají z tak trochu jednoduchého batohu naprostou módní jedničku.

Batohy Natwee jsou velmi jedinečné, dynamické, se sportovně elegantními prvky, s dostatečnou dávkou půvabu, vhodné jsou pro muže i ženy. Můžete je nosit klasicky na dvou popruzích nebo jako vždy stylově na jednom rameni. Vejdou se vám do něj desky na dokumenty, učebnice do školy, tablet, notebook, svačina, vaše oblíbená kniha nebo svetr na chladný večer. Trendy batohy Natwee ale zdaleka nejsou vážně určeny pouze pro ženy, jsou zcela univerzální a jsou vhodné i pro muže.

trendy designove batohy

Trendy designový batoh 

Nejen městský batoh

Designové batohy jsou vhodné pro všechny příležitosti. Mají jednoduchý sportovně elegantní střih doplněný elegancí, skvělým materiálem a s velmi propracovanými detaily. Díky svým nenuceným odstínům jsou naprosto univerzální nehledě na věk, váš styl oblékání anebo příležitost k nošení. Žhavou novinku můžete zařadit i do svého šatníku.

Batohy Natwee neustále prochází inovací a prostřednictvím nových materiálů i nejmódnějších kombinací barev jsou velmi neotřelým módním doplňkem. Nové kolekce v sobě nesou ducha ulice, nejnovější městské trendy, elegantní styl, svěžest a mladistvost. Takový stylový městský batoh Natwee, jaký najdete na Pinkypop, lze nosit sebou do práce i do školy, do ulic velkoměsta i do přírody. Vynikají kvalitním zpracováním a jejich nošení vám dodá na osobitém stylu. Velká nabídka vzorů a barev vás bude bavit a vyberte si ten správný batoh pouze pro vás.

trendy batoh

Designové batohy, buďte IN

Městské designové batohy se hodí na každý den a mají i tu správnou velikost. Nabízí se v rozměru 31,5 cm x 38 cm x 8 cm. Můžete tedy do nich dát své doklady, sešity do školy či notebook. Zbude vám i místo na svačinu a svetr na večerní ochlazení. Designové batohy mají vzhled kabelky a velmi jemně pečují o vaše záda i zdraví. Designové batohy vás budou bavit, a nejeden vám je bude závidět.

cernobily batoh

Trendy batoh Batoh Natwee Black and White

Náš tip? Batoh Natwee Black and White

Naším typem je nadčasová černobílá kombinace, která nikdy nezestárne. Tyto stylové batohy jsou prostě naprosto jedinečné. Tuto kombinaci vezmete naprosto ke všemu, hodí se ke všem stylům vašeho oblečení. K šatům i kostýmu, ke kraťasům i džínům. Jsou úžasné a jejich design je prostě okouzlující. Jestliže dáváte předost střídmosti barev, pevnému tvaru a rafinované eleganci, pro toho je určen batoh Black and White.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment