Technika, TOP články

Špičkový servis notebooků značky Acer

servis-notebooku-praha1
Posted: 13.6.2016 (20:16)   /   by   /   comments (0)

Vlastníte notebook Acer a nečekaně se vám porouchal? Bohužel jsou dnes notebooky považovány za spotřební zboží a bez ohledu na značku se u nich po uplynutí záruční lhůty často začínají objevovat menší nebo i větší problémy. Koupě nového notebooku se v takovém případě většinou nevyplatí, jelikož závady bývají drobné a jejich opravy se pohybují v řádech stokorun.

Většinou závady vznikají po uplynutí záruky bez cizího zavinění. Notebook si však můžete i sami poškodit a v takovém případě je vhodné vyhledat specializovaný servis i v době, kdy je notebook v záruce, ale vy ho kvůli této specifické vadě nemůžete reklamovat.

Kdy dát notebook do servisu

Na servis notebooků Acer se specializuje servis centrum ABAX, které nabízí servis i pro mnoho dalších zařízení a zajišťuje také prodej náhradních dílů. Mají zde mnohaleté zkušenosti, takže si můžete být jisti, že váš notebook bude opravdu kvalitně opraven a navíc i za přijatelnou cenu. V servisním centru realizovali přes 15 000 oprav pouze notebooků značky Acer. Tento špičkový servis Acer disponuje týmem proškolených pracovníků, kteří zde jsou připraveni k vašim službám.

Nejčastěji se opravují různé elektronické díly. Jedná se zejména o opravy základních desek nebo napěťových měničů, jelikož právě ty nelze tak snadno a levně vyměnit. Často se opravují a vyměňují také LCD panely, na nichž mohou vlivem mechanického poškození vzniknout různé praskliny. V servisním centru vyřeší nejen samotnou opravu vašeho notebooku od značky Acer, ale také vám ho lépe vybaví, pokud to bude možné.

Využijte servis v Praze i v dalších městech ČR

Servis pro notebooky značky Acer lze využít kdekoliv v Čechách a na Moravě, jelikož nabízí odvoz i dovoz notebooku ze kteréhokoli města či vesnice. Například pro celý Středočeský kraj zajišťuje opravy Servis Acer Praha. Až 60 % požadavků je vyřízeno v průběhu jednoho týdne a vy tak nemusíte být bez svého pomocníka zbytečně dlouhou dobu. Přesvědčíte se i vy o tom, jak kvalitní je tento servis Acer, který navíc nabízí možnost rychlého dispečinku. Servis Acer tak můžete kontaktovat telefonicky nebo po e-mailu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment