Cestování, Novinky, TOP články

Sháníte ubytování pro skupiny v Praze? Máme pro vás tip!

architecture-1845560_1920
Posted: 19.11.2017 (18:25)   /   by   /   comments (0)

Chystáte se na návštěvu Prahy s větší skupinou lidí? Pak se stoprocentně poohlížíte po vhodném ubytování, které by bylo také k dispozici za solidní cenu. O nic jednoduchého se rozhodně nejedná. Spousta ubytovacích kapacit je předražená a mnohdy se nacházejí mimo centrum hlavního města. Právě z těchto důvodů se vám bude hodit náš tip na ekonomické a stylové ubytování v centru Prahy i pro větší skupiny osob.

Bydlení v srdci Prahy

Elegantní a cenově dostupné ubytování v Praze jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny nabízí Akát Penzion. Nachází se pouhých 50 metrů od zastávek hromadné dopravy Smíchovské nádraží. Do historického centra se dostanete za několik málo minut pohodlně prostřednictvím metra. Stejně tak není problém vydat se i do nákupního centra Nový Smíchov. Z letiště dorazíte do tohoto penzionu za pouhých 30 minut. Je libo podívat se do pivovaru Staropramen? Mate ho kousek od penzionu.

Ubytování až pro 100 osob

Akát Penzion nabízí bydlení v celkem 32 pokojích. Kapacita dokonce překračuje 100 osob. Vybírat si přitom hosté mohou z pokojů hostelového typu s větším množstvím lůžek anebo naopak z těch hotelových nabízejících vyšší míru soukromí. Větší skupiny se mohou setkávat pohodlně například v nekuřáckém salonku anebo na zahrádce. Samozřejmostí je i zajištění polopenze a parkování pro autobusy. Že vaše skupina dorazí mimo check-in nebo check-out? Není problém! Zavazadla si lze uschovat bezplatně přímo v objektu penzionu.

Jaké jsou ceny pro skupiny?

Dlužni určitě nezůstaneme ani konkrétní ceny pro skupiny lidí. Od března do října se pohybují od 350 do 550 za noc. Jestliže vyrazíte do Prahy mimo sezonu, tedy od listopadu do března, pak se ubytujete v Akát Penzionu ještě levněji, a to v rozmezí od 280 do 350 korun. Tak co, stále ještě s návštěvou váháte, i když máte jistotu levného a hezkého ubytování? Podívejte se na http://www.akatpension.com/ a zažeňte i ty poslední obavy.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment