Nákupy na internetu, pro Muže, TOP články

Rybářské potřeby jsou základ

angler-3071970_1280
Posted: 24.4.2018 (16:31)   /   by   /   comments (0)

Rybařím již něco málo přes patnáct let a musím uznat, že jsem tomuto koníčku naprosto propadl. Z počátku jsem na ryby chodil spíše za přáteli na krátké popovídání a také proto, abych svou manželku přesvědčil o tom, že i já dokážu chytit pořádný úlovek. Dnes ovšem na ryby chodím nejraději sám tak, že si doma sbalím veškeré své rybářské potřeby a jdu vstříc rybolovu, který mě nabíjí příjemným pocitem a u kterého umím nejlépe vypnout po celodenním shonu. Co si budeme povídat, má manželka miluje krásné oblečení a já si zase potrpím na perfektních rybářských potřebách, na kterých se rozhodně nebojím šetřit. Navíc jsou základem úspěšného rybolovu. Potřeby pro rybáře jsou nepostradatelné.

Potřeby pro rybáře, které leccos vydrží

Potřeby pro rybáře vždy nakupuji tak, aby něco vydrželi. Nemohu si dovolit koupit nekvalitní udici a za měsíc ji měnit za novou. Udice, podběrák, návnady a především naviják, patří do základní výbavy každého rybáře, a proto tyto věci musí opravdu leccos vydržet. Neumím si představit, jak chytám svou rekordně velkou rybu a přitom se mi utrhne naviják a zmizí v nedohlednu i s mým skoro úlovkem. V tomto případě bych byl asi hodně rozhořčený, v čem mi dá jistě každý rybář za pravdu.

Rybářská křesla, která jsou perfektně pohodlná

Rybářská křesla jsou jako ostatní potřeby rovněž základní součástí výbavy, která nesmí ve výbavě žádného rybáře chybět. Dříve byla populární spíše takzvaná rybářská sedátka, která byla ovšem značně nepohodlná při delším rybaření. I já jsem ovšem jedno takové měl a to se mnou strávilo neskutečných pět let, než jsem přemluvil svou drahou polovičku, aby mi dovolila zainventovat do pohodlného rybářského křesla, které je, co se týče pohodlí na stejné úrovni, jako mé oblíbené křeslo v obývacím pokoji. Investice do něj se mi opravdu několikrát vrátila zpět. Nebolí mne záda, nemám problémy s krční páteří a hlavně na takovém křesílku si čas od času i zdřímnu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment