Technika, TOP články, Zprávy

Repasované servery jako finanční úspora

img
Posted: 3.10.2018 (17:57)   /   by   /   comments (0)

Dostali jste se do bodu, kdy potřebujete výkonnější server? Jedná se o nákladnou, ale nezbytnou věc pro mnoho firem. Věděli jste ale, že je možné využít repasované výpočetní techniky? Ušetříte tak velmi významnou částku. Na tento způsob aktualizace přišlo už velké množství českých zákazníků. Přidejte se k nim!

Popis prodeje

Výpočetní techniku můžeme srovnat s prodejem automobilů. Ceny nejnovějšího zboží klesají poměrně rychle a nové modely ty staré zas tak daleko výkonnostně nepřevyšují. Říkáte, že koupit automobil z bazaru je často hazard? To je možná pravda. S repasovanými servery to ale takto nefunguje. Je velmi malá pravděpodobnost, že by se zařízení brzo po koupi porouchalo. Jsou totiž pečlivě kontrolovány a veškeré nefunkční komponenty jsou nahrazeny novými.

Mnoho českých e-shopů navíc nabízí velmi nadstandardní služby. Dokonce lepší než domácí pobočky zahraničních firem. Na druhou stranu v zahraničí lze narazit na ještě lepší ceny. Tato forma nákupu je skutečně velmi oblíbená. Repasovaného hardwaru se za poslední rok prodalo až za 50 miliónů korun.

Další výhody

Další výhodou při nákupu repasovaného serveru od českého obchodníka je možnost konzultace v předprodejní fázi. Nebojte se proto zeptat na všechny svoje otázky. Můžete dostat zajímavé doporučení ohledně konfigurace a také na všechno o plánovaném využití. Poradenství je zkrátka velmi důležité a Čeští prodejci to moc dobře vědí.

Zajímá vás více o repasovaných serverech a jejich prodeji? Navštivte https://www.czech-server.cz.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment