Technika, TOP články, Zprávy

Pořiďte si kvalitní internet v Praze

internet praha
Posted: 25.2.2016 (7:39)   /   by   /   comments (1)

Internet je dnes pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. Pokud i vy momentálně hledáte spolehlivého poskytovatele internetu v Praze, můžete zvolit společnost Airwaynet, nabízející jak spolehlivé připojení bez jakéhokoli omezení, tak i spoustu dalších služeb. Nejen na ně se podrobně zaměříme v následujících řádcích.

Férový přístup a neomezená podpora

U mnohých firem nabízejících internet v Praze se setkáme s ne příliš průhlednými podmínkami, za kterých jsou služby nabízeny. U Airwaynetu si můžete být jisti tím, že budete předem znát všechny detaily týkající se připojení. Jednání firmy je férové a nehrozí žádné dodatky napsané malým písmem pod čarou anebo prolongace závazku bez upozornění předem. Spolehnout se budete moci i na neomezenou podporu 24 hodin denně. Profesionální rady a technické potíže budou expresně vyřešeny.

Připojení bez omezení za výhodnou cenu

Zmiňovaný poskytoval wifi internetu v Praze nabízí služby bez omezení. Žádná pravidla využívání internetu prostě a jednoduše neexistují. Na nějaké hranice týkající se objemu stažených dat také můžete zapomenout. Pevně stanovené jsou i ceny, a to po celou dobu poskytování internetu. Smlouva se uzavírá na jeden rok bez prolongace tohoto závazku. Vybrat si můžete ze 4 tarifů.

Nulové pořizovací náklady a wifi router zdarma

Rychlý wifi internet Praha se vyznačuje i nulovými náklady za pořízení. Jednorázové poplatky neexistují a vy budete hradit pouze stanovený měsíční paušál. K vybraným tarifům navíc obdržíte wifi router zcela zdarma. Díky němu si budete moci vytvořit bezdrátovou domácí síť pro neomezené množství uživatelů. Vy i vaši hosté se připojíte pohodlně z jakýchkoli zařízení stolními počítači nebo notebooky počínaje a chytrými telefony konče. Případné heslo a další parametry si nastavíte buď sami, nebo se spolehnete na profesionály ze společnosti Airwaynet.

Kam dál?

Comments (1)

write a comment