Nákupy na internetu, pro Muže

Pánské kabáty

clothes-1295049_1280
Posted: 12.6.2016 (20:27)   /   by   /   comments (0)

Tento kousek oblečení je velmi často předmětem diskuze na internetu, v článcích či v televizi. Mluví se o tom, zda by muži měli nosit kabáty a jaké. Lidé pracující v oblasti módy se přiklání k názoru, že muži rozhodně mají nosit pánské kabáty. Proč tedy stále tolik mužů volí raději sportovní bundu? Elegantní vzhled přece není v dnešní době již nic výjimečného. I s kabátem se dá obléci spíše do ležérního stylu. Pokud zvolíte jarní pánský kabát, například nějaký neobyčejného střihu, rozhodně trochu elegance odbouráte. Ale i jarní kabát může působit formálně, pokud zvolíte vhodnou barvu a střih. Je to jen na Vás, čemu dáte přednost.
Jestliže ale o eleganci stojíte, pořiďte si zimní pánský kabát. Ty většinou svým střihem a provedením působí nejvíce formálně. Neutrální barvy také zajišťují eleganci. U podzimních pánských kabátů se jedná v podstatě o to samé. Nic výjimečného či zářivého, spíše neutrální a univerzální provedení. Důležitá je zde především kvalita.
Kabáty si rozhodně zaslouží své místo v pánském šatníku. Představují totiž univerzální kousek, kterým nikdy nic nezkazíte a nejspíše ani neexistuje událost, kam by se obyčejný kabát nehodil. Nejdůležitější je si uvědomit, jaký druh kabátu se hodí na jakou událost. V jarním zářivém kabátu určitě neuspějete například u důležité schůzky. Vyberte si proto takový kabát, o kterém budete vědět, že ho unosíte nejvíce. Především mějte na paměti, že kvalita je důležitější než kvantita!

Kam dál?

Comments (0)

write a comment