Dům, byt a zahrada, Nákupy na internetu

Obkladový kámen na fasádu a do interiéru? Elegance na dosah ruky!

s216
Posted: 18.2.2018 (10:18)   /   by   /   comments (0)

Přemýšlíte o druhu fasádního obkladu či uvažujete jen o zkrášlení vaší nemovitosti? Pokud milujete tradiční, a přitom nadčasové materiály, určitě vám padne do oka obkladový kámen. Lze jej využít v interiéru anebo jako obkladové pásky na fasádu. Věřte, že je přírodní kámen prosto dokonalý a vhodný pro nejnáročnějšího majitele domu.

Kde je možné kámen využít?

V posledních letech si lidé oblíbili přírodní materiály. To platí rovněž pro přírodní kámen. Lze jej zapracovat vlastně kdekoliv. Pyšní se mnoha podobami, barvami i tvary. Je naprosto skvělé, že ho lze kombinovat i s jinými materiály. Přírodní kámen je dekorativní a hodí se do moderních, luxusních, rustikálních i běžných domácností. Obkladový kámen si velice dobře rozumí s keramickou dlažbou, která je samozřejmě opatřena o podlahové vytápění. Tento exkluzivní materiál je moderní a unikátní, a navíc jej upotřebíte v interiéru i exteriéru.

Originalita v koupelně, obýváku i kuchyni

Pokud nechcete v domácnosti převahu umělých materiálů, dejte přednost dekorativnímu obkladu na stěny anebo kamenné podlaze. Oba prvky užijete v obývacím pokoji. Výsledek bude famózní. Kamenný obklad se hodí na stěnu za televizi. Mramorový a žulový model sedne jako obložení krbu. V kuchyni oceníte odolnost kamene, proto si zamilujete tvrdé pracovní desky. Do koupelny padne jako ulitý mramor. Nezapomínejte ani na kamenná umyvadla a vany! Velkým hitem je kamenná dlažba na terase, protože výborně odolává povětrnostním podmínkám.

Umělý kámen v akci

Zamilovali jste se do kamenného obkladového materiálu, ale je pro vás cenově nedostupný? Zaměřte se na umělou formu, která není vůbec k zahození. Keope keramika, kterou si prohlédnete na internetových stránkách společnosti Kámen Donát, vás ihned zaujme svou kvalitou a pestrým výběrem designů.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment