Novinky, pro Muže, pro Ženy

Novinky mezi zážitky od společnosti Allegria

coupon-883637_1280
Posted: 24.6.2019 (6:43)   /   by   /   comments (0)

Blíží se narozeniny někoho z Vašich blízkých nebo byste jen rádi zahrnuli do plánů na léto netradiční zážitky? Žádný problém, nechejte si doporučit dech beroucí zážitky od společnosti Allegria a prožijte léto splněných snů. Zážitky od společnosti Allegria již udělali radost nejednomu člověku, Vy se můžete stát nejen jedním z nich, ale také sami díky nim učinit radost.

Výlet do větrného tunelu

Léto nabízí nespočet krásných slunných dní, kdo si chce však odpočinout od veder, může zavítat do větrného tunelu. Právě ve větrném tunelu můžete zažít omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Právě to totiž nabízí čím dál tím oblíbenější adrenalinová aktivita zvaná indoor skydiving. V první skydiving aréně v České republice „Hurricane Factory“ můžete vyzkoušet krásu volného padáku, a přitom se cítit naprosto v bezpečí. Konečně zjistíte, jaké to je cítit se volní jako ptáci. Nekončící dávka adrenalinu ve Vašich žilách je naprostou samozřejmostí. Velmi podobné je to také s indoor surfing, také zde si můžete užít spoustu zábavy, aniž byste museli sportovat v úporných vysokých venkovních teplotách. Kromě toho se naučíte hravě ovládat surfařské prkno, aniž byste museli trávit dlouhé hodiny letem na Hawai.

Jaký vybrat dárek za vysvědčení?

V portfoliu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz objevíte také spoustu tipů na vánoční dárek pro muže či dárky za vysvědčení Vašich dětí. Celoroční snažení je třeba patřičně ohodnotit. Zatímco hračkami hýří nejeden dětský pokoj, dárky v podobě zážitků se mohou stát příjemným zpestřením letních prázdnin. Z kurzu lezení Via Ferrat bezpečně, rodinného víkendu na Monínci či dnu v hračkářství Hamleys budou Vaše děti nadšeny.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment