Nákupy na internetu, pro Ženy, TOP články

Netradiční kabelky pro rebelky

Erica and handbags go deep.
Posted: 9.2.2016 (9:27)   /   by   /   comments (0)

Máte dost každodenní fádnosti a rutiny? Nerada jste jednou z davu? Nebojte se projevit vaši fantazii a vyrazte do města s nějakou pořádně netradiční kabelkou. Rozbijte stereotypy a ukažte svou hravost. My vám dáme inspiraci.

Filmová klapka

Extravagantní doplněk nebo zbytečnost?

Návrháři vědí, že ne všechny ženy rády podléhají aktuálním trendům a zaběhnutému koloritu. Některé touží být jiné, vybočovat z řady a tím zaujmout. A právě pro tyto ženy tu jsou různé netradiční kabelky.

Od těch tradičních se liší zejména svým tvarem a zpracováním. Když zalistujete internetem, zjistíte, že existují kabelky, které vypadají jako filmové klapky, ryby, domečky z karet, telefonní budky, mrkve nebo housle. Americký návrhář Peter Bristol byl okouzlen obyčejnou svorkou na papír, tak vznikla kabelka, která je její zvětšenou napodobeninou.

I slavnější návrháři (Michael Kors, Dolce Gabbana, Kenzo) se nebojí experimentovat. Svědčí o tom například kabelka ve tvaru dvou spojených třešní. Karl Lagerfeld zase navrhnul obdélníkovou kabelku/tašku, na které je vyobrazen jeho vlastní obličej a místo jeho charakteristických černých brýlí je otvor pro ruku.

Erica and handbags go deep.

Pro pobavení

Pokud se chcete podívat na opravdu vtipné kousky, mrněte zde. Kabelka, která vypadá jako lidská hlava v hnědém pytli, je opravdu zajímavým počinem. Pobaví i kabelka-pejsek, kabelka-žába nebo kabelka-pásovec. Pro sportovní fanynky kabelka ve tvaru míče pro americký fotbal a pro nerdky kabelka ala klávesnice. Poměrně zajímavé jsou také kabelky s třásněmi, které mohou zajímavým způsobem doplnit Váš outfit.

 

Papírová kabelka

Handmade ekologie

V době, kdy se doporučuje jíst BIO a veškerý odpad se musí recyklovat, rozhodně zaujmete kabelkou právě z recyklovaných materiálů. Takovou kabelku si můžete sami vytvořit. Handmade kabelka může být z různých druhů látek, vaší oblíbené knihy, prázdné krabice od džusu atd.

Velice zajímavé kabelky vznikají skládáním různých druhů papíru, tzv. candy bag. Na návod se podívejte zde. Je to sice náročnější metoda, ale vyrobíte si svůj vlastní originální kousek.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment