Nákupy na internetu, pro Muže, TOP články

Na žádné oslavě se nebudete bez kvalitní pánské košile cítit příliš dobře

man-916498_1280
Posted: 12.6.2016 (19:30)   /   by   /   comments (0)

K pozvání na oslavu se přistupuje jinak, pokud se jedná o rodinnou oslavu a jinak, pokud jde o oslavu šéfových narozenin. Při rodinných oslavách se na módní prohřešky příliš nehledí, i když pravdou je, že není rodina jako rodina. Blízká rodina bude tolerovat vše možné, ale pokud dostanete pozvání od vzdálené rodiny a oslava se bude konat v restauraci, mohli byste se svým zevnějškem před celou rodinou, kterou tak často nevídáte, snadno ztrapnit a na dlouhou dobu by si vás zapamatovala jako toho, co se neumí vhodně obléci. Stejně tak na oslavu šéfových narozenin nemůžete přijít ledabyle oblečení.
Při rozhodování o tom, co si oblečete, si zjistěte, v jakém duchu se celá oslava ponese
Zdá se vám, že žádná z vašich košil není dost dobrá na to, abyste se před šéfem neshodili? V tomto okamžiku doporučujeme nakoupit si pánské košile v barvách, ve kterých se cítíte dobře. Oslava bude probíhat v podvečerních hodinách, proto už byste mohli vybírat mezi barvami světlými i tmavými, sytými, a sladit je s kravatou a pánským oblekem. Ten se bude pro tuto oslavnou příležitost hodit nejvíc. Pokud si ale nejste jistí, v jakém duchu se šéfovy oslavy běžně nesou, raději si to předem ověřte. Bylo by asi hloupé přijít v pánském obleku na zahradní párty, kde jsou všichni oblečení zcela neformálně.

Zato při pozvání do noblesní restaurace neváhejte nad tmavým oblekem ani na okamžik. Pokud se oslava bude konat ve firmě, mohlo by stačit, když přijdete oblečení v košili s kravatou, popřípadě doplněné společenskou vestou. Že nemáte kvůli velkému pracovnímu vytížení čas zajít do prodejny s kvalitním oblečením a pánské košile společenské si vyzkoušet? Je tu pro vás jedno snadné řešení. Navštivte internetový obchod ENVANTO.cz a objednejte si pánské košile s dlouhým rukávem přesně podle vašich představ. Velký výběr barev vám umožní vytvořit ideální kombinaci s některou z kravat, které máte k dispozici ve vašem šatníku. Ideální bude vybrat si košili jednobarevnou nebo s velmi jemným vzorem, buď lesklou z umělého hedvábí, nebo matnou bavlněnou. Ty jsou velmi slavnostní a zajisté v nich na svého šéfa uděláte velký dojem, ať již přijdete oblečení v obleku, ve společenské vestě nebo jen tak v košili s kravatou. Na společensky významnou událost v žádném případě neoblékejte pánské košile s krátkým rukávem.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment