Nákupy na internetu, pro Muže, pro Ženy, TOP články

Maxipes Fík: Legenda na tričku z retro kolekce

001949
Posted: 7.7.2017 (6:20)   /   by   /   comments (0)

Díváte se s dětmi na Večerníčka? Kdo by si občas nezavzpomínal ne své dětství? Často upoutají zejména tradiční seriály z pera známých výtvarníků. Nejinak je tomu u známých příběhů maxipsa Fíka. Tento přerostlý inteligentní pes dokáže mluvit a prožívá spousty zajímavých příběhů. Jak to vlastně s maxipsem Fíkem začalo?

Kdy se objevil mluvící pes?

Ač se to možná ani nezdá, historie maxipsa Fíka na obrazovce je už poměrně hluboká. Tato kreslená postavička totiž vznikla už v roce 1975. Spojená je hlavně s hercem Josefem Dvořákem, jenž mu propůjčil svůj hlas. Zapomenout nelze ani na výtvarníka Jiřího Šalamouna a na tradiční hudební doprovod seriálu, na němž se hlavní měrou podílel Petr Skoumal. A jak to všechno začalo, si už všichni pamatujeme velmi dobře. Tatínek jednoho dne přinesl své dcerce Áji malé štěně. Ani náhodou by se nikdo nenadál, že mu nebude stačit krabice od bot, košík, a následně dokonce psí bouda…

001944

Tričko s maxipsem Fíkem pobaví

Večerníček s tímto slavným mluvícím psem je natolik populární, že vznikla i trička s touto kreslenou postavičkou. Vybírat si je mohou jak holky, tak i kluci. Maxipes Fík ale sluší i dospělým. Volit lze z celé kolekce Fíka s Ájou. Retro trička lze volit ale i v jiných podobách s některými dalšími známými hrdiny, Zmínit bychom z nich mohli například Pata a Mata anebo králíky z klobouku Boba a Bobka.

Objednejte si trička dle vaší libosti

Kde retro trička, tílka a mikiny zakoupit? Jednoduše online na Geekshirts.cz. K dispozici jsou zde ale i další oděvy s geek motivy a nejrůznějšími vtipnými nápisy. Aktuálně se chystají i hrníčky či plakáty. Ty jsou stejně jako oblečení vynikajícím překvapivým a milým dárkem jak pro děti, tak i pro dospělé. Můžete se vsadit, že oslavence překvapíte a zavděčíte se mu.

Podlicenci k maxipsu Fíkovi poskytla Česká televize.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment