Nákupy na internetu, pro Ženy, TOP články

Kočárek kupte online! Je to výhodnější!

firkon vesta
Posted: 17.2.2016 (17:50)   /   by   /   comments (0)

Kočárek pro dítě se vyplatí kupovat dopředu, protože jeho výběr není úplně jednoduchý. V potaz je třeba vzít hned několik kritérií a vybrat takový kočárek, se kterém se bude cítit pohodlně vaše dítko a vám se s ním bude perfektně jezdit. Máme tip na obchod, kde koupit moderní kočárky za nejlepší ceny i přehled věcí, na které je třeba si dát pozor!

Na AAAkočárky.cz čeká pestrá nabídka

S bohatou nabídkou kočárků pro děti přichází e-shop AAAkočárky.cz. Jeho sortiment tvoří kočárky od prověřených českých a zahraničních výrobců. Výběr usnadní přehledné kategorie a možnost vyhledávání podle ceny nebo podle výrobce. Seženete zde kočárky s hlubokou korbou, oblíbené trojkombinace, sportovní modely i kočárky pro dvojčata nebo sourozence. Mezi nejprodávanější patří v současné době kočárek Camarelo MALAGA, který nabízí spojení nízké ceny a špičkové kvality. Oblibě se těší také kočárky Patron, které vyrábí česká společnost Patron Bohemia již od roku 1999. V nabídce jsou i modely inspirované retro stylem. Nabídku v e-shopu pravidelně aktualizují, nechybí zde novinky ve světě kočárků a dalších potřeb pro děti. Důkazem je například kočárek Firkon VESTA. Od klasických modelů se odlišuje nadčasovým designem – zdobí ho bílá kola!

Co musíte zvážit?

Důležitá je volba konstrukce. Zatímco kočárek s klasickou korbou využije dítě cca do 2 let, trojkombinaci až do 3 let. Kočárky s trojkombinací ale nemají tak prostornou korbu. Pozor si dejte na kolečka: Plastová se hodí do města a méně náročného terénu, pokud má kočárek kola gumová, nevadí mu náročný terén jako je polní cesta apod. Kočárek by měl mít odpružená kola. Pozor si dejte na provedení konstrukce. Kočárek musí jít lehce skládat. Dnes jsou populární kočárky s odlehčenou aluminiovou konstrukcí, díky ní jsou lehké. Zajímejte se také o doplňky, ne všechny kočárky mají v základní výbavě například praktický košík pod korbou, pláštěnku nebo moskytiéru.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment