Technika, TOP články

Jeden z prvních slovenských e-shopů stále hraje prim

realshop-701x350
Posted: 25.3.2016 (19:27)   /   by   /   comments (0)

Pamatujete si dobu, kdy vznikaly první e-shopy? První internetový prohlížeč se objevil v roce 1991, internetové obchody začaly vznikat „až“ v roce 1994. U nás to prý bylo v roce 1996, mezi průkopníky se řadí známá Vltava (nejdřív knihkupectví) nebo e-shopy pod hlavičkou ComputerPressu. A situace na Slovensku? Jeden z tamních prvních e-shopů také funguje až dodnes a zákazníci jsou mu věrní.

Jeden z prvních slovenských e-shopů a zároveň úplně první slovenský e-shop s elektro RealShop.sk prodává rozmanité kvalitní PC komponenty, elektro, potřeby pro focení, TV a ostatní počítačové věci. A protože v technologiích je budoucnost, obchodu se daří. Někteří zákazníci jsou mu věrní skutečně dlouhá léta téměř od začátků. Chválí si dobrou komunikaci a rychlost dodání. Jediné, co vytýkají, je poloha kamenné pobočky, která se nachází na okraji Bratislavy blízko letiště M. R. Štefánika a prý je daleko od zastávky MHD. E-shopy jsou tu však od toho, abychom si mohli pohodlně objednávat zboží až domů a v tom je RealShop.sk špičkový.

Chválíme přehledný stav zboží

Většinu produktů mají skutečně skladem, výjimkou jsou například méně žádané Mini PC. U těch je ale zřetelně uvedeno, že jsou „na objednávku“. Produkty nacházející se přímo v odběrném místě na okraji Bratislavy mají označení „ihned“, většina jich je „do 24 hodin“ (na externích skladech po Slovensku) či „1-3 dni“. Zákazník tedy velmi přesně vidí, kdy bude balíček expedován a kdy přijde.

RealShop.sk kromě kvalitního vybavení pro opravdu zapálené geeky prodává také zajímavé zábavné produkty. Příkladem mohou být tyto vtipné reproduktory ve tvaru různých zvířátek. I o takové věci je zájem velký, takže RealShop se o svou budoucnost rozhodně bát nemusí. Stejně jako české první e-shopy už má dostatečně širokou základnu zákazníků. Vždyť už je na trhu 18 let a v současnou dobu nabízí přes 25 000 produktů.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment