Nákupy na internetu, pro Muže, pro Ženy

Jarní dny plné adrenalinu

tandem-zakl-2-50dd856fc7cf9_627x462
Posted: 13.4.2017 (13:55)   /   by   /   comments (0)

Konečně je tu jaro a s ním skvělé příležitosti k prožití adrenalinových zážitků. Firma na zážitky Vám poskytne celou řadu tipů na vyplnění volných chvil. Adrenalinové zážitky můžete prožít, jak v přírodě, tak v interiérech. Skvělou přípravu na letní sezónu a sjíždění oceánských a mořských vln Vám poskytne indoor surfing v Surf aréně. Poukázku na indoor surfing můžete ještě dnes koupit na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/indoor-surfing.

Tato aréna sídlí v hlavním městě České republiky a je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně. Toto moderní zařízení skvěle napodobuje mořské vlny na moři ve slunné Kalifornii. Atmosféru tamějších pláží si připomenete také při popíjení drinku na beach baru. Indoor simulátor je poháněn technologií, která umí vytvořit souvislý proud vod. Právě ten umožňuje bez problému prohánět se na vlnách na speciálním prkně. Indoor surfing doprovází krátká instruktáž zkušených instruktorů. Poté si vyzkoušíte kontrolované surfování vleže neboli bodyboarding. Nakonec se vrhnete na nácvik jízdy ve stoje a vychutnáte si reálnou jízdu na surfu.

Během velikonočních svátků a jarních dnů si můžete na vlastní kůži vyzkoušet také jiné adrenalinové sporty. Darovat je můžete také jako adrenalinové dárky k narozeninám, jmeninám, různým životním jubileím i jen tak pro radost. Vsadit tak můžete například na střelbu z armádních pušek, tandemový seskok, jízdu ve Ferrari 458 Italia nebo jízdu na Segway v Olomouci. Adrenalinové zážitky se tak mohou stát zpestřením slunných i deštivých jarních dní, na které budete ještě hodně dlouho poté rádi vzpomínat.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment