Technika, TOP články, Zprávy

Huawei rozdává telefony v soutěži s Jardou Jágrem

huaw
Posted: 24.5.2016 (20:51)   /   by   /   comments (0)

Slyšeli jste už něco o Huawei P9? Pravděpodobně ano, protože byl představen s velkou slávou. Musíme uznat, že oprávněně, protože do světa smartphonů přináší něco skutečně inovativního – 2 čočky fotoaparátu. Podle nich nese název i soutěž Zaostři na úspěch.

Tváří značky Huawei je už nějakou dobu Jarda Jágr a kolem něj se točí také současná soutěž o telefony Huawei P9. Výhodu v ní mají Jardovi fanoušci, soutěžní úkol totiž spočívá v zodpovězení otázek týkajících se Jardova života. Některé jsou reálné, jiné fiktivní – jedna kategorie se týká třeba Jardy v roce 2030.

Jak se soutěží?

Na webu soutěže www.zaostrinauspech.cz je připravených 9 kvízů na různá témata týkající se Jardy. Někdo se vyzná lépe v NHL a KHL, jiný zná Jardovo dětství. Každý si vybere, co lépe ovládá, vyzkoušet ale můžete všechny kvízy a rovnou několikrát. Ihned po dokončení se dozvíte, zda jste vyhráli. Stačí se přihlásit přes Facebook nebo si založit účet, aby vás mohli kontaktovat v případě výhry.

A co ty výhry?

Hlavní výhrou je telefon Huawei P9, který bude rozdán celkem devíti šťastlivcům. Ti pak budou moci opravdu zaostřit na svůj úspěch pomocí 2 12megapixelových čoček + 1 přední kamery na selfie. Telefon je schopný produkovat fotografie v bezeztrátovém formátu RAW, který je běžný u zrcadlovek. Dvojitý objektiv zachycuje snímky a videa, ze kterých se tají dech. Potěší i tříletá VIP záruka a tříměsíční záruka na rozbitý displej.

Kromě toho je připravených 50 power bank Huawei s kapacitou 13 000 mAh (vydrží na více než čtyři nabití P9), 50 bluetooth reproduktorů Huawei a 20 sluchátek JBL.

Myslíte si, že znáte Jardu Jágra? Nezbývá než zamířit na www.zaostrinauspech.cz a otestovat se. Ale pozor, otázky jsou pěkně zákeřné. Občas se budete muset rozhodnout, jestli by Jarda volil mezi přítelkyní nebo mobilem či mezi tréninkem a spánkem. Jsou to těžké volby, možná i pro Jardu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment