Cestování, Novinky, TOP články, Zdraví

Dovolená před prázdninami

shutterstock_534211117
Posted: 19.6.2018 (15:57)   /   by   /   comments (0)

Čím dál víc lidí se rozhoduje pro odjezd na dovolenou ještě před hlavní sezónou. Dokonce i rodiny s dětmi školou povinnými využívají šířící se svobodomyslnost a pochopení mnohých vstřícných pedagogů.

shutterstock_400406476

Výhody jsou tohoto rozhodnutí jsou nasnadě: dovolená vyjde levněji, neb květnový či červnový termín vyřeší problémy s přemrštěnými cenami v hlavní sezóně. Pláže, centrální ulice měst ani přírodní parky nejsou přelidněny turisty a ve vyloženě horkých destinacích se stihne přívětivější, pro Evropana mírného podnebného pásma přežitelné klima.

Některé záležitosti se ale termínem nevyřeší, leč dá se jim předejít. Například včasná kontrola platnosti pasů a platebních karet, zakoupení aktuálních průvodců, map, opalovacích krémů či outdoorové výbavy. Aktualizace krabičky poslední záchrany je také namístě, neb 5 let prošlé léky, ani nesterilní a nelepicí náplasti nám v nouzi nepomohou.

Je třeba doplnit i lék systémové enzymoterapie Wobenzym, který nám v případě oteklých končetin při dlouhém cestování nebo naopak předlouhých výšlapů v horách pomůže od otoků zpět do kondice. Stane-li se dokonce nedejbože nějaký malý úraz, může zachránit celou dovolenou. Tento enzymový lék zrychluje totiž takřka zázračně hojení a omezuje bolest, takže třeba kvůli řezné rance na chodidle nebudete muset zbytek dovolené u moře zůstat na břehu…

Jste-li typově nakloněni prevenci, doporučuje se před zátěží, vysněnou dobou nebo spojením obojího, což dovolená je, nasadit enzymovou kúru pro posílení imunity a detoxikaci těla. Více na www.wobenzym.cz

Kam dál?

Comments (0)

write a comment