Nákupy na internetu, pro Muže

Do přírody, do práce i do společnosti

winter-587001_1280
Posted: 9.9.2016 (20:22)   /   by   /   comments (0)

Takovým to univerzálním kouskem, který si beze studu a bez obav ze společenského faux pas, můžete obléknout prakticky kamkoliv, je bezesporu pánský svetr. Má za sebou poměrně dlouhou a pestrou historii, během které se vytvořilo opravdu nepřeberné množství různých střihů a druhů.

Mnohé z nich však s relativně krátkou životností. Ovšem některé, díky své nadčasovosti, se staly klasikou a jsou velice trendy dodnes. Patří zde pánské svetry do véčka, tedy s výstřihem do písmene V. Patří mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější kousky. Tento typ směle můžete nosit na košili s kravatou. Uzel kravaty bývá viditelný a přispívá celkově k formálnímu a mírně usedlému vzhledu, což se hodí zejména do kanceláře nebo třeba i na společenskou večeři.

Svetry mají různě hluboký výstřih, platí zde nepsané pravidlo, že pokud jej nosíte s již výše zmíněnou kravatou, měl by být hlubší, a to tak, aby byla viditelná větší část kravaty. Mezi další klasické typy řadíme pánské pulovry, opět zde platí, že se dají nosit jak na košili, tak i na tričko. Budou se výborně hodit ke sportovním kalhotám i k oblekovým kalhotám. Mezi klasické barvy těchto dvou typů patří nestárnoucí černá, tmavě modrá a vysoce módní šedá.

Pokud svetr oblékáte na formálnější příležitosti, zvolte vždy nějaký klasický jednobarevný odstín. V opačném případě můžete sáhnout i po barevnějších a více vzorovaných kombinacích. Ke sportovnímu oblečení se můžete obléknout do červené, zelené, žluté, ale i fialové nebo třeba meruňkové. Pokud dáváte přednost zapínání, pak sáhněte mezi pánské svetry se zipem nebo pánské svetry na knoflíky. Taktéž jsou nabízeny v mnoha odstínech a vzorech, tak, aby si vybral opravdu každý, jak Ti z Vás, jež dáváte přednost klasice, tak i Ti z Vás, kteří si libujete v extravaganci a netradičnosti.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment