Nákupy na internetu, pro Muže, TOP články, Zdraví

Co se děje při erektilní dysfunkci? A jak jí předcházet?

feet-224680_1280
Posted: 16.5.2016 (8:19)   /   by   /   comments (0)

V současné době se stále více mužů trápí problémy v sexuálním životě. Nicméně se nesvěří se svými potíži ani partnerce, ani odborníkovi. A takové lhostejné postavení k erektilní dysfunkci vede ke zničení dlouholetého partnerského vztahu. Ačkoliv se při selhání v intimní chvíli cítíte trapně a potupně, neměli byste jeho řešení odkládat. Většinou se dá trapným chvílím v posteli předcházet.

Erektilní dysfunkce je nedostatečná, případně žádná erekce. Velice často si ji pánové pletou s předčasnou ejakulací, nebo naopak neschopností ejakulovat. Z odborné hlediska by se dala erektilní dysfunkce charakterizovat jako porucha a neschopnost dosažení či udržení erekce k uskutečnění pohlavního styku.

Jaké jsou příčiny erektilní dysfunkce?

Erektilní dysfunkci ovlivňuje celá řada faktorů. Příčiny bychom mohli rozdělit podle věku muže. Hlavními spouštěči erektilní dysfunkce u teenagerů a mladých mužů jsou psychické bloky, úzkost a nervozita. Ve středním věku za nedostatečným ztopořením stojí přepracování, nával stresových situací a špatný životní styl. U starších pánů dochází k zužování cév a následně k nedostatečné erekci. A intimním problémům rozhodně neprospívá ani alkohol, kouření či obezita.

V neposlední řadě za mužskými problémy mohou být dlouhodobá onemocnění způsobující cévní poruchy, jako je například cukrovka či hypertenze (zvýšený krevní tlak).

Pravidelné a dlouhotrvající poruchy erekce zatočí s vašim sexuálním životem, přičemž řešení může být velice snadné. Existuje pestrá škála preparátů, které pomáhají ke zlepšení ztopoření penisu. A opět si budete užívat hrátek v posteli naplno. K dostání je například generická viagra obsahující látku SILDENAFIL. Můžete si vybrat ze tří variant – tobolek, gelu s příchutí a šumivých tablet.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment