Technika, TOP články

Buďte originální: Vytvořte si vlastní kryt na mobil

mycase_viceobalu2
Posted: 16.9.2016 (14:38)   /   by   /   comments (1)

Současná doba je značně uspěchaná a má několik velmi typických rysů. Jedním z nich je přítomnost mobilních telefonů. Využívá je prakticky každý malými dětmi počínaje a dospělými či penzisty konče. Drtivá většina telefonů je poměrně křehká, a tak si je chráníme za pomocí pouzder. Skoro všechna dokážou eliminovat intenzitu nárazu, nicméně mnohdy se setkáte s tím, že kryt na iPhone nebo jiné zařízení bude stejný, jako má někdo jiný. To přeci nechcete? Jak tomu ale zamezit?

Vytvořte si svůj design

Vytvořit si vlastní kryt na mobil není dnes nijak složité. Tedy alespoň v případě, že znáte službu MyCase. Na stejnojmenných stránkách si totiž můžete navrhnout kryt, který nebude mít nikdo jiný na světě. Nejedná se o nijak náročnou záležitost. Vám samotným pouze postačí sednout si k vlastnímu počítači a popustit uzdu své fantazie. Každý z nás je osobností, a tak je třeba tento fakt ještě podpořit inovativním vzhledem vašeho mobilu.

jaktofunguje1

Budete se bavit

Jestliže u vás panují obavy z toho, že byste si kryt na Samsung či jiné mobilní zařízení nedokázali vyrobit? Nejsou vůbec na místě. Web mycase.cz vás celým procesem postupně provede a vy to zvládnete rychle. Navíc se u všeho pobavíte! Na počátku vás čeká výběr vašeho typu mobilu. Poté se dostanete do unikátního prostředí, v němž začnete své designové schopnosti rozvíjet naplno. Zvolíte si barvu, texturu a v neposlední řadě písmo. Není problém použít i vlastí fotku. Právě kryt na mobil s vlastní fotkou je maximálně oblíbený. Až budete mít hotovo, odešlete objednávku, jež bude expresně vyřízena.

TIP na levný iPhone: Nejlevnější iPhone můžete koupit na Bugo.cz

Kvalita na prvním místě

Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu provedení krytů, které jsou maximálně odolné. Ostré barvy vydrží i časté používání a pády telefonu. Krásné kryty na iPhone a jiná zařízení ochrání mobily před škrábanci a jiným mechanickým poškozením. MyCase navíc nabízí i dopravu zdarma, takže ještě ušetříte.

Kam dál?

Comments (1)

write a comment