Auto Moto, Novinky, TOP články

4 důvody proč si pořídit nové SUV Kodiaq

skoda-kodiaq-2016-v-tajnem-uniku-takhle-vypada-ceske-suv-630x300c
Posted: 4.12.2016 (16:14)   /   by   /   comments (0)

Podle průzkumů se do čela žebříčku populárních karoserií derou SUV (Sport Utlility Vehicle). Po velkém, silném a bezpečném autě touží téměř každý, což moc dobře vědí i lidé z vrcholového managementu automobilky Škoda. Nejnovější přírůstek do rodiny škodovek nese název Kodiaq a značka jeho prostřednictvím vstupuje do neprobádaného segmentu velkých „esúvéček“. Jedno je však jisté – Kodiaq se povedl na výbornou a jeví o něj zájem i na zahraničních trzích. Ale proč byste o něm měli uvažovat vy?

1. Má výrazný design

Škoda Kodiaq je robustní, elegantní a zároveň dynamický. Čelní maska vozu reprezentuje nejnovější designový směr automobilky. Ve srovnání s přímou konkurencí má škodovácký medvěd největší charisma.

2. Je prostorný

Přestaňte se tísnit v útrobách malého auta a pořiďte si dopravní prostředek, který pojme až 7 lidí. Na zadní sedačky se bez problémů usadí i dva dospělí lidé s výškou do 180 cm (a ještě jim zbude místo nad hlavou). Kodiaq má zároveň největší zavazadlový prostor ve své třídě.

3. Je bezpečný

Dnešní provoz je velmi dynamický a vyžaduje zvýšenou pozornost řidiče. Ale kdo dá pozor za ostatní, kteří se věnují všemu jinému než vlastnímu řízení? Škoda Kodiaq disponuje širokou škálou bezpečnostních prvků a asistentů. Navíc se vyrábí z vysokopevnostní oceli.

4. Je komfortní

Škoda Kodiaq je charakteristická kvalitními materiály, prvotřídním odhlučněním, intuitivním ovládáním a spoustou simply clever detailů. Často zapomenete, že jde „jen“ o SUV střední třídy.

Zeptejte se na něj u autorizovaného prodejce

Pokud vás SUV Kodiaq zaujal, vyžádejte si další informace u některého z autorizovaných prodejců Škoda. K nejvýznamnějším obchodníkům v regionu Vysočina patří společnost MÁCA s.r.o. (Autocentrum Máca Jihlava), která na trhu působí již od roku 1992. Pořídíte-li si nové auto od tohoto prodejce, získáte nadstandardní přístup a možnost využití souvisejících služeb, jako jsou autoservis a pneuservis.

Autocentrum Máca Jihlava zároveň nabízí nové vozy značek Fiat a Seat. Předváděcí vozy má ihned k dispozici a zákazníci si tak mohou vybraný model vyzkoušet na vlastní kůži.

Alternativou je prodej ojetých a referenčních vozů ve vynikajícím technickém stavu. Všechny automobily v nabídce prochází důkladnou kontrolou a jihlavský prodejce na ně poskytuje záruku na 6 měsíců.

V rámci multiznačkového servisu můžete využít záruční i pozáruční opravy, a to nejen modelů značek Škoda, Seat a Fiat, ale také vozidel Volkswagen. V případě zájmu v autocentru zakoupíte samostatné originální i neoriginální náhradní díly a příslušenství.

Jinými slovy – ať už si do Jihlavy zajedete pro Kodiaqa nebo úplně jiný model, renomovaný prodejce se o vás postará se vším všudy.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment