Novinky, TOP články, Zprávy

Zájem o virtuální kanceláře roste

management-2766430_1280
Posted: 21.1.2021 (7:51)   /   by   /   comments (0)

Současná pandemie onemocnění COVID-19 má obrovský dopad na podnikatelskou oblast. Spousta malých společností a živnostníků byla donucena ukončit business, protože se dostávala do finančních problémů. Zase na druhou stranu, pandemie významně posílila e-commerce, a tak vznikají nové e-shopy, celá řada firem se transformuje do online prostředí a začínají tak měnit své služby i chování. Vzrostl také zájem o virtuální kanceláře, neboť někteří si uvědomili, že nemusí platit za drahou kancelář v centru města, když veškerou práci odvedou z pohodlí svého domova.

Virtuální kancelář má spoustu předností. Jedná se o cenově přijatelnou alternativu, jak mít na vizitce atraktivní adresu, ale přitom neplatit desítky tisíc korun měsíčně za nájemné. Společnosti poskytující virtuální sídlo firmy v Praze ještě navíc nabízí další služby, například pronájem zasedací místnosti, přeposílání korespondence na požadovanou adresu a podobně.

Proč mít sídlo firmy v Praze?

Přece jen, vypadá mnohem lépe, když máte sídlo společnosti v Praze než někde na vesnici. Zároveň je dobré oddělit své soukromí od práce. Čas od času budete potřebovat scházet se se svými klienty a rozhodně to nechcete dělat u vás doma. I samotná adresa působí reprezentativně, budete v očích potenciálních zákazníků a obchodních partnerů důvěryhodnější. Mezi další výhody patří:

  • telefonní linka s přesměrováním či vyřizováním hovorů,
  • příjem pošty a její přeposílání i zpracování,
  • zasedací místnost či kancelář k dispozici.

Založení společnosti s.r.o.

Jestliže se teprve chystáte na založení společnosti s.r.o., čeká vás vyřizování na úřadech. Pokud se chcete těmto povinnostem vyhnout, stačí se obrátit na firmu, která zajišťuje na základě plné moci založení firmy. Vy se tak můžete věnovat dalším záležitostem, jež se vztahují k vašemu businessu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment