Novinky, TOP články, Zprávy

Využijte co možná nejrychlejší přepravu

globe-32299_640
Posted: 20.1.2016 (22:32)   /   by   /   comments (0)

V dnešní době již nejsou téměř žádné problémy s délkami doručovacích dob různých balíků a zásilek. Většinou se totiž jedná o pouhých pár pracovních dní, což je v mnoha případech zkrátka naprosto dostačující. Co když se ale stane, že budete potřebovat doručit svůj balík ještě rychleji? Společnost Cargo International nabízí velmi zajímavou službu expres, díky které nebude problémem doručit Vaše balíky třeba již následující pracovní den. Délka se ale samozřejmě odráží od mnoha dalších faktorů, svou roli hraje především vzdálenost. Je důležité si také uvědomit, že vnitrostátní přepravu bude mnohem jednodušší realizovat v rychlejším čase, než tu mezinárodní. Pokud své zásilky ale svěříte do rukou právě takovéhoto profesionála, jako je Cargo International, tak nemusíte mít ohledně doručovacích lhůt vůbec žádné starosti.

Investovat se vyplatí

Přeprava zboží expresní cestou bude samozřejmě nákladnější. To je ale zcela pochopitelné, spíše Vás mile překvapí, jak moc nízké tyto ceny budou. Nemusíte se děsit, že si za rychlejší doručení připlatíte třeba hned dvojnásobek, to vůbec ne. Ceny jsou adekvátní a rozhodně Vaši peněženku nezlikvidují. Investovat do rychlejšího doručení se tedy určitě vyplatí, vsaďte i Vy na tuto skvělou příležitost a přepravte své zboží rychleji, než kdykoliv předtím.

Proč investovat do expresu?

– Mnohem rychlejší doručení Vašeho balíku
– Platí nejenom pro vnitrostátní, ale také pro mezinárodní přepravu
– Cenově přijatelná služba, která se v poměru kvality/rychlosti/ceny opravdu vyplatí

Jednocestné palety, jízdní kola, zboží, nadměrné zásilky nebo další podobné věci? Je jedno, co přesně chcete posílat, expresní služby se vztahují na všechny tyto záležitosti. Jedná se totiž o doplňkovou službu, kterou můžete přikoupit ke všemu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment