Novinky, TOP články, Zprávy

Virtuální sídla pro podnikatele v centru Prahy

prague-1845560_1280 (1)
Posted: 25.3.2021 (10:26)   /   by   /   comments (0)

Cílem každého podnikatele je minimalizovat náklady a maximalizovat zisk. Položkou, která významně narušuje rozpočet, je nájemné za kancelář. Přitom řada OSVČ ani nepotřebuje sídlo firmy fyzicky využívat. V takovém případě je ideálním řešením virtuální sídlo firmy, jež nabízí hned několik výhod.

Uleví se vám nejenom ekonomicky

Virtuální pronájem sídla Praha vám nabídne kancelář na lukrativní adrese třeba přímo v centru našeho hlavního města. Sídlo s touto lokací udělá bezesporu dojem na vaše obchodní partnery, neboť tím v jejich očích zvýšíte svou důvěryhodnost. Díky tomu se vám budou uzavírat kontrakty a zakázky mnohem snadněji. Co se týče dalších služeb, nebudete si muset dělat už takové starosti s administrativou. S organizací vám pomůže recepce. Budete-li potřebovat, můžete pro své obchodní schůzky využít reprezentativní zasedací místnost včetně zajištění občerstvení.

Vše v jednom balíčku

Sídlo pro OSVČ Praha se nachází v atraktivní lokalitě historického centra. V ceně pronájmu získáte označení sídla na budově, recepci fungující od 7 do 17 hodin, pronájem zasedací místnosti, obsluhu datové schránky a správy pošty, wifi a nápoje, jako jsou káva a voda. V těsné blízkosti sídla se nachází finanční úřad, živnostenský odbor a pošta. Co se týče pronájmu, lze ho zvolit na 1 nebo 3 roky. Pomocí jednoduchého kalkulátoru si snadno spočítáte, kolik za pronájem za celou dobu zaplatíte. Pokud budete s nabídkou spokojeni, stačí odeslat nezávazný poptávkový formulář. Virtuální kancelář tak můžete mít zřízenou během chvilky.

Pro koho má virtuální sídlo smysl?

Jsou to mladé firmy, start-upy a začínající OSVČ. Potřebují totiž co nejvíce šetřit náklady a maximum financí vložit do rozjezdu podnikání. Virtuální kancelář je dále vhodná pro podnikatele pracující převážně na home office, v terénu nebo často měnící provozovnu.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment