Novinky, TOP články, Zprávy

Sháníte dodavatele hutního materiálu a plastů? Obraťte se na PRIMAPOL

iron-3316844_1280
Posted: 7.2.2021 (13:05)   /   by   /   comments (0)

V průmyslovém odvětví narazíte na celou řadu dodavatelů hutního materiálu a plastů. Bohužel, častým problémem však jsou nekvalitní služby a nedochvilnost. Pokud preferujete férové jednání, spolehlivost a kvalitní materiál, obraťte se na společnost PRIMAPOL. Oceníte široký sortiment i včasné vyřízení objednávky. Specializuje se na hliník, plast i letecké materiály.

PRIMAPOL nejenže zajistí objednaný materiál, zároveň se postará o jeho dodávku přímo k vám do dílny anebo výrobního podniku. Využít můžete také některou ze služeb, například tvarování a vyhotovení konečných produktů.

PRIMAPOL – vše na jednom místě

Společnost PRIMAPOL vznikla v roce 2004, přičemž za dobu své existence si na tuzemském trhu vybudovala pevné postavení. Oproti svým konkurentům se liší tím, že se řídí heslem: „Zákazník na prvním místě.“ Potřebujete tyče, plechy či desky? Žádný problém, PRIMAPOL zvládne jejich výrobu na jedničku. I když je ve vašem hledáčku nerezová ocel či hliník s označením ENAW- 6060, PRIMAPOL vás nenechá ve štychu.

PRIMAPOL vyřizuje objednávky poměrně rychle, takže materiál vám klidně doručí do druhého dne. Dlouho čekat nebudete, navíc všechen materiál je skladem. Samozřejmostí je i požární ochrana.

Produktové portfolio je pestré

Sortiment je vskutku široký. S nerezovou ocelí pracují v potravinářském i zemědělském průmyslu, také nesmí chybět v mikroelektronice. PRIMAPOL má v nabídce i plasty jako PE 1000. Zakoupit můžete ještě i plasty PP-H, PP-C, PVC-U a podobně. Záleží jen na tom, k jakému účelu je potřebujete. Některé varianty jsou více odolné vysoké teplotě, jiné zase méně.

Neváhejte a obraťte se na odborníka PRIMAPOL. Své práci rozumí perfektně. S výběrem vám poradí a doručí vám vše na místo určení. Budete z této spolupráce nadšení.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment