Novinky, Technika, TOP články

S AV technikou a akustikou vám pomůže společnost AVT Group

akustika
Posted: 27.8.2020 (16:22)   /   by   /   comments (0)

Využití AV techniky je dnes zcela běžnou záležitostí. Potkat ji lze v podstatě na každém kroku. Běžně ji lze naleznout na vlakovém či autobusovém nádraží, školních učebnách, konferenčních místnostech, letištích, sportovních stadionech a mnoha dalších objektech. Pokud plánujete pořízení AV techniky, pak se nezapomeňte obrátit na odbornou firmu. V tomto ohledu vám bude nápomocná společnost AVT Group, která má v oboru mnohaleté zkušenosti.

Profesionální služby

Společnost AVT Group se zabývá audiovizuální technikou již od roku 2013. Za této doby získala mnoho zkušeností a vydobyla si přední postavení na českém trhu. Díky tomu dokáže poskytnout široké portfolio služeb z odvětví AV techniky, prostorové akustiky, elektroakustiky a IT. V rámci svých služeb vám zajistí vše od návrhu až po instalaci a servis AV techniky či ozvučení místnosti. V jejích službách nechybí ani měření akustiky dle norem a poskytování odborných konzultací.

Realizace podle vašich představ

Společnost AVT Group pro každý projekt zajišťuje optimální řešení a věnuje vždy pozornost představám a přáním každého klienta. Při instalaci AV techniky a ozvučení využívá společnost AVT Group výhradně kvalitní akustické prvky, jež zajistí správné a dlouhodobé fungování. Kromě toho věnuje také pozornost estetickému vzhledu dané budovy, proto spolupracuje s mnoha dalšími odborníky, včetně architektů.

Široké uplatnění AV techniky

AVT Group se postará o návrh a instalaci AV techniky a akustiku v širokém spektru objektů. Mezi nejčastěji řešené prostory lze zařadit:

  • zasedací místnosti a kanceláře,
  • sportovní budovy,
  • veřejné objekty,
  • divadla a kina,
  • školská zařízení a mnoho dalších budov.

Obrátit se na ně můžete při potřebě vyřešení akustiky a instalace AV techniky jakéhokoliv prostoru, a to od malých prostorů až po velké prostory.  Pokud chcete, aby váš prostor disponoval kvalitní AV technikou a dobře provedenou akustikou, pak mrkněte na webové stránky společnosti AVT Group.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment