Auto Moto, Novinky, TOP články, Zprávy

Půjčka se zástavou vozu: Získejte peníze rychle a za výhodných podmínek

passenger-car-150155
Posted: 26.9.2017 (6:19)   /   by   /   comments (0)

Potřebujete expresně získat hotovost a v bankách i mnohých nebankovních institucích vaše prosby nechtějí vyslyšet? Není se čemu divit. Jak banky, tak už i mnohé nebankovní instituce zpřísnily podmínky pro poskytování úvěrů. Naším tipem jsou půjčky se zástavou vozu. Právě na ně se zaměříme mnohem podrobněji. K dispozici jsou v různých podobách. Získat lze částku až do výše několika desítek tisíc korun.

Bez nahlížení do registru dlužníků

Velkou výhodou, již například autozastavárna Praha nabízí, je možnost získání peněz pouze jako protihodnoty zastaveného vozu. Na nahlížení do registrů dlužníků zapomeňte. I když máte aktuálně nesplacené pohledávky, nebude problém váš vůz zastavit. Jednat se přitom nebude muset o klasické osobní auto. Zastavit lze i motocykl, nákladní vůz, loď, letadlo a jiný motorový dopravní prostředek. U všech platí to, že dojde k jejich zastavení a následnému vydání hotovosti ze strany poskytovatele.

Rychlé vyřízení samozřejmostí

Velkou výhodou je vyřízení půjčky ihned. Automobil si necháte zastavit a peníze například u společnosti Zastavuz můžete mít do pouhých 60 minut. Tato autozastavárna Brno nabízí své služby prakticky po celé republice. Má k dispozici mobilního technika, takže není problém řešit ocenění dopravního prostředku prakticky kdekoli.

Vzít si půjčku a odjet ve svém? Samozřejmost…

Máte obavy, že byste pro museli vůz nechat po realizaci půjčky někde stát? Nemusíte! Společnost Zastavuz nabízí službu Money & Drive. Ta je výhodná pro ty, kteří potřebují peníze, ale zároveň se neobejdou bez svého automobilu. Vůz si stačí nechat pouze ocenit a následně obdržíte hotovost. Jezdit s ním budete moci dle vaší libosti. Co se týká finanční sumy, získat můžete až 80 % hodnoty vašeho zastaveného dopravního prostředku.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment