Novinky, TOP články, Zprávy

PPC reklama je moderní nástroj výkonnostního online marketingu

digital-marketing-1725340_1280
Posted: 14.12.2018 (9:59)   /   by   /   comments (0)

V současné době si spousta podnikatelů uvědomuje, že propagace ve virtuálním prostředí je velice důležitá, přičemž online marketing nabízí spoustu užitečných nástrojů. Ideální je kombinovat jednotlivé možnosti, protože jedině tak docílíte kýženého výsledku. Jedním z nástrojů je PPC reklama, skrze kterou se můžete dostat na první pozice ve výsledcích vyhledávání na relevantní klíčová slova. V následujících řádcích vám o PPC reklamě prozradíme více informací.

PPC reklama je textová reklama ve vyhledávačích, která se zobrazuje na prvních pozicích. V dvou anebo třech řádcích byste jako inzerenti měli zaujmout potenciálního zákazníka. Jestliže nemáte s PPC reklamou žádné zkušenosti, raději svěřte práci do rukou odborníků, již správně nastaví kampaně ve všech reklamních systémech, tedy v Google Ads a Skliku od Seznamu.

PPC reklama a její výhody

Potěšit by vás mělo, že PPC reklama v sobě ukrývá pro vás jako pro inzerenta spoustu výhod. Jedná se o přesně cílenou reklamu, která se zobrazuje jen na vybraná klíčová slova. Dokonce je možné nastavit regionální cílení, tudíž se reklamy zobrazí uživatelům ve vybraném regionu. V neposlední řadě vás nadchne, že platíte pouze za návštěvu, tedy až ve chvíli, jakmile na reklamu někdo skutečně klikne. Dále PPC reklama umožňuje různá nastavení tak, aby byla co nejefektivnější.

Na koho se obrátit?

Jestliže hledáte odborníka na PPC reklamu, můžete se obrátit na digitální agenturu PPC Profits, která vytváří a nastavuje výkonové PPC reklamy pro vyhledávače napříč reklamními systémy. Odborný tým se dokáže postarat také o real-time bidding a remarketing, případně i o reklamu na Facebooku. Jedná se o full-service agenturu, která se nesoustředí jen na PPC reklamu, ale nabídne vám kompletní servis. Více informací najdete na https://www.ppcprofits.cz/ppc-reklama-pro-vyhled-va-e.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment