Nákupy na internetu, Novinky, TOP články

Potřebujete nafukovací kancelář? Pomůžou vám archivační boxy

office-581131_1280
Posted: 1.6.2018 (18:11)   /   by   /   comments (0)

Asistentky, účetní, pedagogové, hospodářky, knihovnice a mnoho dalších zaměstnanců i podnikatelů stále bojuje s místem v kancelářích. Důležité dokumenty, které momentálně nejsou potřebné, musejí být zaevidovány pro zpětné dohledání anebo pro potenciální kontroly ze strany finančních úřadů a osob provádějících audity a kontroly. Kam umístit nekonečné hromady lejster, obálek, účtenek, faktur, smluv nashromážděných v průhledných „košilkách“, šanonech či jen tak ledabyle poházených po zásuvkách a policích?

Ideálním úložištěm na dokumenty jsou pevné a odolné kartonové krabice

Výtečným pomocníkem, jenž sice nedokáže nafouknout přeplněnou kancelář, ale pomůže v jejím úklidu, jsou archivační krabice. Ty jsou vyrobeny z tuhého kartonu, který snese sebehorší zacházení a podmínky. Zároveň jsou archivační boxy přehledné, snadno se skládají a dají se popisovat. Díky tomu, že se vyrábějí ve více velikostech, mají využití pro jakékoliv typy dokumentů anebo šanonů. Pokud si vytřídíte listiny potřebné k archivaci, stačí je přehledně naskládat do krabice, popsat a uskladnit na předem vyhrazené místo. Tak se vám jednoduše uvolní místo v kanceláři pro aktuálně používané dokumenty.

Bezpečnou přepravu balíčků se zbožím spolehlivě zajistí kartonový obalový materiál

Kartonové krabice se nehodí pouze pro uskladnění dokumentů. Jejich využití je víceúčelové. Hodí se k přepravě zásilek i pro uskladnění sezonních oděvů a bot. Proto si nalézají uplatnění v domácnostech i mezi provozovateli internetových a kamenných prodejen, které se zabývají rozesíláním zboží, na pracovištích České pošty a doručovacích společností. V kombinaci s vhodným materiálem patří třívrstvé kartonové krabice mezi nejpoužívanější obalový materiál, jenž snese přepravu odolných až středně odolných produktů.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment