Novinky, TOP články, Zprávy

Potřebujete koncové měrky? Nabízí je Michovský-TOOLS

JC8500.00
Posted: 26.10.2020 (16:00)   /   by   /   comments (0)

Koncové měrky bývají naprostou nezbytností v přesném strojírenství. Michovský-TOOLS je nabízí jako praktické sady i jednotlivě.

Společnost Michovský-TOOLS je specialistou na kalibry. Sortiment zahrnuje kontrolní kalibry pro všechny typy závitů, a to jak trny pro vnitřní závity, tak kroužky pro vnější závity. Firma prodává kompletní sortiment kalibrů včetně NPTF, UN, UNS, UNJ, UNJEF, BSW, RC, Rp a další.

Koncové měrky dodává Michovský-TOOLS ocelové i keramické

Jde o měrky podle DIN 3650, a to ve třídách přesnosti 0 i 1. Největší zájem je o koncové měrky v sadách. Ty největší dodávané mají až 103 dílů. K dispozici jsou však i menší s počtem 87 a 31 kusů koncových měrek. Nepotřebujete sadu měrek? Pořídit si je lze i jednotlivě do rozměru 1000 mm. Všechny koncové měrky jsou skladem a k dodání včetně kalibračních listů z akreditovaných laboratoří.

Ocel nebo keramika?

Ocelové koncové měrky jsou ze speciální vystárlé legované ocele. Každá z měrek je označena unikátním číslem, takže je snadno identifikovatelnou. Obecně si lze však volit měrky ocelové, tvrdokovové i keramické. Tam, kde hrozí opotřebení měrky otěrem, je vhodnou keramická koncová měrkaJe totiž vůči otěru až desetkrát odolnější než ocelová měrka.

O firmě Michovský-TOOLS

Společnost Michovský-TOOLS dodává již dvě desítky let nástroje a měřidla pro progresivní opracování kovů. Zaměřuje se především na dodávky pro průmysl. Důraz klade na vysoce kvalitní a odolné kalibry a měrky. Firma dbá na velké skladové zásoby, aby byla schopná obratem uspokojit každý jednotlivý i hromadný požadavek na dodávku měřidel. Expedice je vždy do 24 hodin od objednávky. Společnost prodává posuvná měřítka, mikrometry, hloubkoměry, úchylkoměry a stojánky na úchylkoměry, třídotykové dutinoměry, úhloměry, úhelníky, rýsovací pravítka, šablony a jehly, prizma kostky, válečkové měrky, koncové měrky, výškoměry, magnetické stojánky, centrifikátory, závitořezné hlavy a precizní svěráky.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment