Auto Moto, Novinky, TOP články, Zprávy

Nové, nebo ojeté auto? Obojí má svá pro i proti.

skoda-auto
Posted: 13.6.2016 (20:11)   /   by   /   comments (0)

Rozhodnutí mezi novým a ojetým autem není snadné. Zbrusu nový vůz vás bude stát podstatně větší částku, ale na druhou stranu nebudete muset řešit starosti, které vás v případě staršího automobilu neminou.

Říká se, že není nad vůni nového auta. Pořídíte-li si automobil s nulou na tachometru, budete mít jistotu, že není havarovaný, poškozený ani kradený. Ušetříte spoustu času při výběru – hledání ojetého automobilu v dobré kondici a za výhodnou cenu je jako hledání jehly v kupce sena. Poměrně dlouhou dobu nebudete muset řešit servis a pokud vozidlo přeci jen vypoví službu, vztahuje se na něj záruka.

Nevýhodou nového automobilu je prudký pokles ceny v prvních měsících provozu. Zároveň se připravte na to, že se motor musí „zajet“. A konečně i na určitý psychický blok – o nové auto budete mít strach.

Pokud si stále nevíte rady, vydejte se cestou kompromisu. Alternativou k pořízení nového auta může být program Škoda Plus, v rámci kterého jsou k mání prověřené vozy značky Škoda. Mají nízký počet najetých kilometrů a nejsou starší než 18 měsíců. Stále se na ně vztahuje čtyřletá tovární záruka a spousta atraktivních bonusů.

K autorizovaným prodejcům vozidel značky Škoda patří renomovaná jihlavská firma Auto Máca. Nabízí nové automobily značky Škoda, Seat a Fiat i velmi mladé referentské vozy v programu Škoda Plus. Na své si přijdou i zájemci o ostatní značky – Auto Máca zajišťuje prodej ojetých vozů všech značek do stáří pěti let.

Ať už se nakonec rozhodnete pro nové, nebo ojeté auto, vyberte si spolehlivého partnera, který se postará o servis, montáž příslušenství a doplňků či přestavbu na LPG. Autocentrum Máca je na trhu od roku 1992 a přesvědčí vás o tom, že spolupráce s kvalifikovaným prodejcem se vyplácí i v souvislosti s ojetými vozy. Aktuální nabídku najdete na www.automaca.cz.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment