Novinky, Technika, TOP články

Notebooky i PC sestavy, vše najdete na GGPC.cz

computer-2265803_1920
Posted: 28.10.2017 (18:10)   /   by   /   comments (0)

Notebook se během posledních let stal prakticky synonymem pro počítač. Málokdo si asi jen s výjimkou hráčů pořizuje klasické stolní PC sestavy. Klasické i herní notebooky mají totiž nespornou výhodu ve své přenosnosti, kdy si je vezmete v batohu do školy, odvezete na chatu a doma můžete začít pracovat tam, kde jste v kanceláři skončili. Pokud máte doma použité notebooky, zkuste je nabídnout k prodeji na GGPC.cz. Zkusit můžete i volitelná rozšíření a takzvané repasované notebooky. Lze to u notebooků, které podporují více zapojení pevných disků. SATA slot + m.2, anebo mSATA. Po telefonické domluvě lze nechat stávající disk v notebooku.

Repasované notebooky

Tyto úpravy jsou typické zejména pro použité notebooky, nejvíce pro herní, anebo profesionální notebooky využívající menší SSD disk na systémový oddíl pro rychlejší odezvu systému, kdy druhý klasický disk slouží pro ukládání medií a zmíněných her. Pro daný způsob přidání komponent a zachování stávajících je třeba telefonický kontakt pro upřesnění. Výhody přenosných počítačů oceníte, i kdyby nikdy neopustily váš dům. V křesle na klíně, na gauči či u bazénu můžete v klidu pracovat a hrát. Můžete si protřídit fotky z výletů už na dovolené a poznámky ze školy už budou vždy zcela kompletní na jednom místě. Po rozšíření bezdrátových sítí Wi-Fi je notebook vstupenkou do pohodlného digitálního světa. Doprava je velmi rychlá, klidně i do 24 hodin a dovoz i v sobotu.

GGPC.cz, nové i použité notebooky

Společnost GGPC.cz má pro vás individuální přístup. Levné notebooky, které obsahují to, co si do nich sami vyberete, nebo spoustu připravených již vždy na skladě. Nové notebooky jsou od zahraničních dodavatelů garantujících nejvyšší kvalitu. Díky zahraniční distribuci mají klávesnici s českými přelepkami a operační systém přenastaven do českého jazyka. Zánovní a rozbalené notebooky jsou od prověřených zahraničních dodavatelů s garancí zánovního zboží nejvyšší kvality. Jsou rozbaleny za účelem nafocení na web, nebo byly vystaveny v showroomech. Záruka převážně 24 měsíců, někdy zkrácenou 12 měsíců a možnost služby rozšířené záruky. Každý notebook u nás důkladně testujeme, než jde do prodeje.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment