Novinky, TOP články, Zprávy

Nenechte své úspory zničit inflací!

money-2696228_1280
Posted: 31.5.2021 (16:13)   /   by   /   comments (0)

Ve společnosti koluje větší objem peněz než služeb a zboží, jež si za ně můžeme pořídit. Inflace negativně dopadá na každého. Nezávisle na tom, zda spoří, splácí úvěr nebo jen pravidelně nakupuje v supermarketu. I obsah jeho nákupního košíku ho vyjde dráž.

Reálné dopady inflace se zhoršují případ od případu v závislosti na výši výdajů a investic. Těm největším škodám přitom lze zabránit, a to například odklonem nevýnosných investic k těm výnosnějším. Ideálně takovým, které inflaci odolávají. Ty jsou v podstatě pouze dvě: nemovitosti a zlato.

Investice do nemovitostí, nebo do zlata?

Jednou z účinných zbraní proti inflaci jsou investiční nemovitosti. Ty se však neobejdou bez několikamilionového vstupního kapitálu. Nemovitost zatížená vysokou hypotékou už tak výhodná bohužel není.
Těm, kteří tak vysokým kapitálem nedisponují, pak lze doporučit investiční zlato. V podstatě nezničitelné, snadno skladovatelné a oproštěné od DPH. A díky své stabilní ceně dobře odolávající inflaci. Doporučit lze především zlaté slitky a mince vysoké ryzosti. Pořízené od renomovaného a důvěryhodného dodavatele, který je schopen jejich pravost a ryzost doložit celosvětově uznávaným certifikátem.

Obchodujte výhradně s profesionály

Déle než 18 let investiční zlato malým i velkým investorům prodává renomovaný prodejce a dodavatel sídlící v pražském Obecním domě. V nabídce spolu se slitky má, jak se můžete přesvědčit na serveru zlate-mince.cz, i numismatiku Pražské mincovny, a.s. a mince ČNB. Ale také investiční stříbro, platinu, paládium a diamanty.

Srovnejte nabídku s konkurencí

Na stránkách zlate-mince.cz je také pravidelně aktualizovaná cena zlata, která pro vás může být jakýmsi odrazovým můstkem. Dejte si do vyhledávače pojem investiční zlato a srovnejte ji s nabídkou konkurenčních firem. Výhodnější však zřejmě nenajdete.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment