Novinky, Technika, TOP články, Zprávy

Německá značka Loewe nabízí televizory pro vskutku náročné zákazníky

_vyrp12_7883Loewe_bild3_55_Wallmount_quer
Posted: 20.5.2021 (15:16)   /   by   /   comments (0)

Pokud preferujete vskutku luxusní elektroniku, měly by se do vašeho hledáčku dostat i televizory od německé značky Loewe. Všechny nabízené modely se proslavily nejen nadčasovým designem, ale také mimořádnou kvalitou. Společnost Loewe se na evropském trhu dostala do popředí se svým řešením systémů domácího kina pro vskutku náročné zákazníky.

Loewe je kombinace high-tech inovací, kvalitního provedení a propracovaného designu. Televizory se chlubí čistými liniemi, elegantními a stylovými prvky, za které dokonce německá společnost získala více než dvě stovky ocenění. Modely televizorů najdete na stránce https://www.avcenter.cz/loewe.

Loewe bild 1.43

Jestliže hledáte kompromis mezi kvalitou a cenou, nabízí se vám model Loewe bild 1.43 s cenovkou 25 tisíc korun. Vše ovládáte pomocí jednoho dálkového ovladače. Čeká na vás vyvážený obraz, perfektní zvuk a exkluzivní design. Televizor disponuje Ultra HD LCD panelem s LED podsvícením, přičemž získáte perfektní prožitek z každého filmu, protože barvy jsou vyvážené, kontrasty přirozené a ostrost realistická.

Loewe bild 2.49

Ve vyšší cenové kategorii je televizor Loewe bild 2.49, který si umístíte, kam jen budete chtít. Kromě perfektního obrazu se můžete těšit ze všech zvukových detailů, neboť zařízení je vybaveno inovativní technologií Mimi Defined.

Loewe bild 5.55

Pro opravdové fajnšmakery je vhodná televize Loewe bild 5.55 s OLED displejem a 80W soundbarem. Co se týče designu, přizpůsobíte si ho vlastním představám. Televizor je vybaven integrovaným pevným diskem s terabajtovým úložištěm. Přímo na domovské obrazovce máte aplikaci TIDAL, která poskytuje přístup k portálu pro streamování. Poslechnete si tak hudbu ve vysoké kvalitě.

Podívejte se tedy na web https://www.avcenter.cz/loewe, kde najdete jednotlivé modely televizorů Loewe.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment