Novinky, Technika, TOP články, Zprávy

Nefunguje elektřina? Volejte elektro pohotovost!

electrician-1080554_1280 (1)
Posted: 21.6.2021 (12:03)   /   by   /   comments (0)

Obyčejně, když vypadne elektřina, stačí nahodit jističe. Pokud jistič nahodit nejde, je třeba nejdříve vypojit nějaké spotřebiče, obvod je přetížený. Někdy však tohle nepomůže. Elektřina nefunguje, ačkoliv je jistič nahozený, a vy přemýšlíte, je-li problém u vás.

Vždycky je dobré zeptat se sousedů, abyste zjistili, zda nejde o problém celého bytového domu, ulice, nebo celé čtvrtě. V takovém případě s tím zřejmě nic moc nenaděláte, nezbývá než čekat. Jestliže je ovšem problém na vaší straně, můžete jednat. Zavolejte elektro pohotovost!

Elektrikáři Praha jsou připraveni k vašim službám

Pro tyto případy je dobré mít v telefonu uložené číslo na elektro pohotovost, ať nemusíte zdlouhavě nic hledat a rovnou voláte. Najděte si elektrikáře podle toho, kde bydlíte, ať k vám může dojet co nejrychleji. Například elektrikář na Praha 7 ze společnosti Elektro Elefant za vámi přes den (od 8:00 do 18:00) dojede do 60 minut, v nočních hodinách do 90 minut. Ozvat se můžete i o víkendu a svátcích, poruchy na elektro rozvodech totiž nepočkají na pracovní den. Jen těžko byste v domácnosti fungovali bez elektřiny, nemluvě o lednici a mrazáku. Potraviny podléhají zkáze rychle.

Uložte si kontakt na profesionály

Společnost Elektro Elefant zaštiťuje elektrikáře po celé Praze. K vašim službám je tedy připraven i elektrikář na Praha 8 a mnozí další. Všichni mají dostatečné teoretické znalosti, spoustu praktických zkušeností a neustále se vzdělávají, aby si udržovali přehled o novinkách.

Ozvat se jim můžete nejen v případě havárie. Zajišťují také běžné úkony, jako jsou opravy elektro, revize elektro i hromosvodů, výměna jističů, zásuvek, svítidel, zapojení elektrických spotřebičů atd. Jsou smluvním partnerem PRE, ČEZ i EON a v případě pojistné události vám zdarma vystaví potvrzení pro pojišťovnu. Transparentní ceník najdete vyvěšený na webových stránkách společnosti.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment