Novinky, pro Muže, pro Ženy, TOP články

Na erotické masáže nechodí pouze muži

bdsm-1973281_1280
Posted: 21.10.2020 (16:48)   /   by   /   comments (0)

Pod erotickou masáží si většina lidí představí formu sexuálních služeb. Není tomu tak, a kdo má zájem o placený pohlavní styk, ten se musí vydat jinam než do masážního salonu. Na masáže se nechodí kvůli sexu, nýbrž kvůli psychickému i fyzickému uvolnění. Prahnou po něm nejen muži.

Ve většině erotických masážních salonů sice masírují zejména krásné ženy, avšak najdete i výjimky. Kromě toho není problém, aby šla žena na masáž k ženě, aspoň se nemusí tolik stydět.

Společná sprcha a masáž v soukromí

Erotická masáž začíná obvykle sprchou, nejčastěji společnou. Některé masážní salony nabízí i escort, tj. masérka za vámi přijde na hotel, pokud se však vydáte přímo do salonu, můžete si být jistí diskrétním prostředím a soukromím. S masérkou se vydáte do pokoje, přičemž sprcha bývá přímo na pokoji.

Po sprše se už přesunete na masážní lehátko a užijete si techniku, kterou jste si vybrali. Mezi muži je oblíbená například Praha masáž penisu s názvem COME and CUM. Ta perfektně splňuje požadavky dnešní doby. Je rychlá a přivede vás k nezapomenutelnému vrcholu. Trvá však jen 15-20 minut, takže na konci budete pravděpodobně litovat, že jste si nezaplatili nějakou delší masáž.

Erotická masáž je široký pojem

COME and CUM je pouze jedním z příkladů masáží, které nabízí salon Relax Point 66. Pokud vás láká Praha 2 erotická masáž, v tomto salonu si pravděpodobně vyberete. Tělo na tělo, pussycat masáž, nuru masáž, člověk ani neví, co vyzkoušet dříve.

Na masáž navíc nemusíte chodit sami. V nabídce je také párová masáž s jednou či dvěma masérkami. Ta slibuje příjemný milostný zážitek pro oba partnery a kolikrát jim pomůže vnést do erotického života novou jiskru. Poznají nové techniky, podívají se, co se jejich protějšku vlastně líbí, zažijí něco nového.

Erotické masáže už v 21. století nejsou žádným tabu, jde o službu jako každou jinou.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment