Nákupy na internetu, Novinky, TOP články

Milovníci počítačových her pozor! Jsou tu originální repliky CS:GO nožů

Snímek obrazovky 2017-11-20 v 11.22.44
Posted: 20.11.2017 (11:23)   /   by   /   comments (0)

Jak poznáte vášnivého hráče Counter Strike? Jakmile ho naštvete, vytáhne na vás nebezpečně vypadající originální repliku CS:GO nože. Ne, to je sranda, ovšem pořádný fanoušek by podobný nůž určitě chtěl vlastnit. Takže pokud vy sami hru nehrajete, ale znáte někoho kdo ano, rozhodně pokračujte ve čtení článku, protože v něm najdete inspiraci na zajímavý a rozhodně neotřelý dárek.

Originální nože

Ve hře má každá postava svůj vlastní nůž, který nejde koupit, ani vyměnit a originální oficiální replika nože karambitu ze hry CS: GO jistě naláká každého fanouška. Ve virtuální realitě je možné získat takzvané skiny, které slouží pro úpravu designu nože a jeho vylepšení. Liší se podle barevnosti, různých detailů a efektů. V reálném světě si můžete rovnou vybrat, jaký nůž se vám bude líbit nejvíce.

Kvalitní provedení

Všechny modely oficiálního CS:GO nože mají společné kvalitní zpracování rukojeti i vlastní čepele. Jsou vyrobeny z ocele a jejich délka je 18 centimetrů. U některých je součástí pouzdro. Jakmile se vám nůž dostane do ruky, budete překvapeni jeho specifickým tvarováním a vychytanou rukojetí, která vám doslova zapadne do ruky. K sehnání jsou na internetových obchodech. Takže ať už si chcete nějaký koupit pro sebe, nebo plánujete pořízení dárku, s objednávkou neotálejte, protože ty nejlepší modely již mohou být rozebrané.

Vybere si snad každý

Nejedná se pouze o jednu variantu repliky, ale je jich hned několik. Rozdíly spočívají v barvě rukojeti, ale hlavně v barvě čepele. Luxusně a nebezpečně vypadají karambitové nože s duhovou čepelí, která má různobarevné odlesky. Klasikou je tmavé ostří v kombinaci s designově lákavou svítivě zelenou rukojetí. V nabídce najdete i nože se zlatým, červeným a modrým ostřím. Ve výsledku si tedy snad vybere každý a dostane příležitost sladit svoji repliku s nožem, který vlastní hrdina ve hře.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment