Novinky, TOP články, Zprávy

Máte tři základní pojistky, které potřebuje každý z nás?

pcnoviny.cz_ergo_cz_nahledovy
Posted: 29.7.2020 (10:16)   /   by   /   comments (0)

Možná právě nyní nastává ten správný čas udělat si pořádek v pojistkách. Máte i vy tři nejzákladnější pojistky, které fungují stejně jako měkký polštář – zajistí vám klidné spaní? Pojďme se na ně podívat.

Pojištěná domácnost

Všichni někde bydlíme, ať již ve svém nebo v nájmu. Mít pojištěnou domácnost a její vybavení se hodí v mnoha případech. Klidně i ve chvíli, kdy vám soused nad vámi vyplaví byt pračkou. Pojistit si lze vlastní byt, dům, nebo třeba nájemní byt. Klidný spánek i v případě, že o něco přijdete – to je k nezaplacení. Sice všichni doufáme, že se nikdy nic nepřihodí, ale když už k něčemu dojde, jsme krytí. Máte to taky tak?

V práci jsem v pohodě

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, nebo také „pojistka proti blbosti,“ není povinně některými zaměstnavateli sjednávána. Přitom dokáže vyřešit opravdu mnohé! Může se stát, že poškodíte svěřenou věc, nabouráte firemní autonebo prostě a jednoduše způsobíte svým jednáním škodu někomu druhému. V případě, že máte pojistku, jste naprosto v pohodě. Pojišťovna se o vše postará, z vašeho to nebude. Tato pojistka hradí i velmi vysoké škody.

pcnoviny.cz_ergo_cz_01

Všichni členové rodiny jsou krytí

Třetí pojistkou, která bývá u dobrých pojišťoven obsažena již v pojištění majetku, je odpovědnost za škodu způsobenou jiným osobám. Pojišťovna ERGO dokonce nabízí tuto pojistku v jedné, která kryje úplně všechny členy společné domácnosti. Je tak jedno, zda váš syn něco nechtěně shodí v obchodě nebo zda váš partner nechtěně způsobí škodu další osobě. Vaše pojistka to hravě zvládne.

A co vy? Máte i vy klidné spaní díky tomu správnému pojištění? Možná i pro vás nastal ten pravý čas udělat si pořádek v rodinných financích a pojistkách. Přejeme vám dny bez nečekaných situací, a velmi klidný spánek.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment