Novinky, TOP články, Zprávy

Markeťáci.online chce propojit českou marketingovou scénu

Snímek obrazovky 2020-09-16 v 11.47.43
Posted: 16.9.2020 (10:48)   /   by   /   comments (0)

Marketing hraje v dnešním světě čím dál větší roli. Ve většině oborů je vysoká konkurence, a kdo není ochotný investovat čas a peníze do propagace, ten mezi ostatními zazáří jen těžko. Většina firem to řeší spoluprací s profesionální marketingovou agenturou. Jenže jakou mezi těmi všemi vybrat?

Mohlo by se zdát, že česká scéna marketingových agentur je takový malý rybníček. Při bližším prozkoumání pro vás ovšem bude nepřehledná spíš jako oceán. Jakou agenturu si vybrat? Podle čeho se orientovat? Která za sebou má dobré projekty? Odpovědi na tyto otázky nabízí nový marketingový magazín a portál Markeťáci.online.

Virtuální networking a magazín v jednom

Markeťáci.online je multifunkční portál. Najdete na něm magazínové články plné tipů a triků, zajímavostí i návodů ze světa marketingu. Monitoruje rovněž marketingové nástroje, takže si můžete přehledně na jednom místě prohlédnout, jaké pomocníky byste ještě mohli využívat. K nástrojům jsou přidané recenze od samotných markeťáků, zobrazit se dají také podobné nástroje či články související s daným tématem.

Hlavním účelem portálu je ovšem networking, tedy představit a propojit marketingové firmy menšího i většího rozsahu. Dozvíte se, jaké nástroje jednotlivé firmy používají, které zajímavé projekty mají za sebou, co nabízí za služby.

Portál pro marketingové agentury i veřejnost

Markeťáci.online je tedy portál, který využijí jak sami markeťáci, tak veřejnost. Marketingové firmy si zde zdarma mohou založit profil a dát o sobě vědět světu. Veřejnost zase snadněji najde marketingové specialisty přesně podle svých potřeb.

Markeťáci.online je čistě český projekt, běží na flexibilním českém systému Nette. Vznikl i během omezení v důsledky pandemie koronaviru, spuštěn byl 15. září. Do budoucna ho tvůrci plánují rozšiřovat zejména z hlediska sociálních funkcí.

Kam dál?

Comments (0)

write a comment